Jack Sparrow a tajomstvo hlbín

Krátkometrážní
Slovensko, 2012, 5 min

Režie:

Miroslav Ardon

Voľné pokračovanie známej trilógie Piráti z Karibiku. Hlavný hrdina, Jack Sparow, sa náhle dostáva do styku s rôznymi postavami, do nečakaných situácií a na neobvyklé miesta. Podlieha tlaku okolností a prispôsobuje sa situácii. (MFF Cinematik Piešťany)

korbitch22 odpad!

Patetická studentská sračka.To se vážně nezmůžete na nic jiného, než na vykrádání?Ubohé, herecky příšérné, nulová invence nebo nedej bože náznak byť jen špetky osobitosti, či snad talentu.Naprostá tragédie.0%. ()

karlik4801 odpad!

Tomu, kdo tohle vymyslel asi jeblo. Já to fakt nechápu.. Proč? Kvůli mizivému shlédnutí na youtube? Protože kdyby na sebe chtěl režisér, či scénárista upozornit našli by si určitě jinou cestu. Proto se mi vkrádá myšlenka proč tohle vzniklo, v jaké hlavě se to zrodilo. Protože je to prostě trapárna z čistého amatérismu, já amatérismus u takovýchto snímků ignoruji, ale Jack Sparrow a tajomstvo blbin nemá žádnou úctu. ()

Hashirama odpad!

Víte, kolik jsem vydržel? Minutu a třicet šest vteřin. Pokud není v moci člověka vydržet pět minut na něco koukat, nepochybně to není jeho chyba. Abych to tak nějak zkrátil, jde o trapnou amatérskou pičovinu, která velice zdatně vykrádá jeden film za druhým, aniž by s tím aspoň jakkoliv nakládala. ()