Bucks County Massacre, The

Skupinka priateľov sa stretáva v opustenom dome v Bucks County, štát Pennsylvánia, aby tu oslávila 25. narodeniny jedného z nich. Keď jeden účastník oslavy záhadne zmizne a policajný prieskum neobjaví žiadnu stopu, ostatní návštevníci nemajú inú možnosť, než počkať do nasledujúceho rána. Nablízku pritom nie je pevná linka ani mobilný telefón. Jeden z horkokrvných priateľov sa rozhodne vziať veci do vlastných rúk a vydať sa do lesa, aby našiel svoju stratenú priateľku. Čo však ani jeden zo skupinky nevie, je skutočnosť, že niekto alebo niečo je nablízku a loví ich jedného po druhom. (Incantator)

George Stobbart odpad!

Snáď najotravnejší a najamatérskejší found footage počin, aký som doposiaľ videl, ktorý skutočne vyzerá, že si ho urobila iba tá skupinka ľudí, čo sa v ňom objavuje, s tým, že v závere pridali aj pokus o hororovú scénu a šupli to do éteru. A tak najprv pozeráme ako sa vezú kdesi do riti na chatu, tam majú narodeninovú párty a kopu zbytočných rečí, ktoré sú miestami ešte otupne prekladané rozhovormi s ich rodinami. Potom sa chvíľu s kamerou motajú po noci vonku, kde samozrejme nič nevidno, tradične niekto bez stopy zmizne, tak po sebe vrieskajú a potom zase behajú po tme, až po jednom miznú a pri konci nasleduje aj nečakaný objav; nečakaný v tom, že som nemyslel, že na tú kameru vôbec niečo ukážu. Stalo sa, ale filmu to nijak nepomohlo a pre mňa je teda iba otravnou stratou času. ()