Plutonium Baby

USA, 1987, 87 min

Dannyho matka byla v době jeho narození kontaminována radiací. Uběhly roky a Danny začal běsnit. (JasonCZ)

Campbell

Plutonium baby je další amatérská blbost který se v 80 letech natáčely tuny. Film o tom jak jedna mamina je ozářena a poté porodí. No a jak u hororu bývá syn začne vraždit protože je to pošahanej magor. Film jsem zkoukl z důvodu zajímavého nápadu a udajně v něm je dost masek. Ty sice byly dobré ale bylo jich málo. Navíc ani vražd nebylo zrovna moc. Podprůměrné béčko který si asi už nikdy nepustím. ()

Mythago odpad!

Já tomu dával šanci jak dlouho to jenom šlo, přeci jen u Tromy už jsem si zvyknul na ledacos, jenže když přišel ten samostatný dokument o vybalování nákupu, trpělivost mi došlo. Tohle je snad první film, co jsem viděl, u kterého se dají použít výroky jako WTF? a OMFG. Takovou debilitu jsem snad ještě neviděl. Stupidní dialogy a postavy, které jsou úplně zbytečné bych snad ještě překousl, ale když se film snaží smontovat do kupy asi pět různých žánrů, přičemž mu ani jeden nejde, tak to opravdu nejsem schopný zvládnout. Kung fu, erotické drama, sladká romantika, rádoby horor a bůhví co skloubené dohromady - proč? K závěru už jsem jen odvracel hlavu a nechápavě s ní kroutil. Kdo tohle mohl udělat? To je i na Tromu moc. ()