Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krimi

Recenze (3 913)

plakát

Unidentified (2006) 

Neskutečně nudný a otravný film o mimozem.....Počkat...Spíše o bohu. Jop. Čekal jsem film o únosech a mimozemšťanech ale dočkal jsem se spíše o mluvení o "přijmutí boha" a sem tam kecech o mimozemšťanech. Je to strašně otravná sračka, furt se mluví o tom že musíme přijmout boha. Sračka která spíše nudí. A jednu věc musím říct....Tommy Wisseau je narozdíl od hercích zde oskarový herec. Tady ti herci byly do jednoho příšerný. Tohle hodně bolí a obal sliboval něco úplně jiného. Od odpadu film drží jen zajímavých prvních 10 minut. Ale sakra je to strašná náboženská sračka.

plakát

Straight Outta Compton (2015) 

Hip hop mě moc v dnešní době nezajímá. V mých pubertálních let jsem ho ale celkem sjížděl. Z nějakého důvodu jsem tenhle film chtěl hodně vidět, pár let uběhlo a konečně jsem film zkoukl a nejsem zklamaný. Hodně vydařený životopisný film. Kluci z Comptonu to neměly lehké a fandil jsem jim, sice se mi zdá že hodně tvůrci vynechali hlavně co se týká obchodu s dragama. Ale jinak nemám moc co vytknout herci jsou naprosto famózní, hudba super a na film se strašně dobře kouká, produkce opravdu nešetřila.  Doporučuji Directors cut která má sice skoro 3 hodiny ale pokuď máte rádi životopisný filmy a hip-hop, nebudete zklamáni. Chci dát 5* ale přijde mi tu pár nepřesností které mi to nedovolují.

plakát

Les sebevrahů (2016) 

Naprosto průměrná duchařina která mě ztratila v posledních 20 minutách. Možný spoiler. Bylo hned jasné že Aiden bude padouch a bohužel bylo i hned jasné jak film skončí. Strašné klišé. A při tom to mohla být vydařená duchařina, Les sebevrahů je hodně známí v multimédii, ať v knihách či hrách(Fatal frame) ve filmu má velký potenciál ale zatím se pořádně neuchytl. Film ze začátku dokázal navodit atmosféru a připomínal Blair witch ale postupem času to upadalo a sledovaly jsme jednu pipinu co se chová jak totální kráva. Nicméně to nebylo tak špatné jak jsem čekal a průměr tomu dám.

plakát

I cinque del Condor (1985) 

Řekl jsem si že zkouknu něco jiného od Lenziho než horor. A musím říct že ten člověk fakt umí jakkýkoliv žánr. Film o žoldnářích co zachraňují dítě prezidentovy má stupidní příběh a i stupidní dialogy ale je sakra zábavný. Fakt jsem se dobře bavil a i když herci na coveru nemají ani trochu svaly jako skuteční hercitak jsou sympatičtí. Sem tam drsná hláška a prostě se stačí usadit a bavit se.  Plno dnešních akčních filmů nedokáží takhle bavit. A navíc exotické prostředí je krásně natočeno. Film jsem viděl pod názvem Thunder Squad.

plakát

City of Fear (2001) 

Neuvěřitelná srajda. Která je ale občas zábavná. Už jen začáteční bitka na parkovišti ukazuje že tohle bude jízda. Boje jsou tu strašně pomalé což jsem trošku i ocenil, je to více realistické, žádné komba co by z lidí dělalo nadčlověka. Příběh je stupidní a hlavní záporák je strašně k smíchu. Daniels mi nikdy moc nevadil, jen tady mi přijde takový nesympatický. Od režiséra je tohle můj první film a jak koukám na jeho filmografii tak se asi nechystám na další.

plakát

Halloween končí (2022) 

Pozor možný spoiler.Tak tohle trochu bolelo. Na rovinu říkám že tohle není nejhorší Halloween co jsem viděl. To ale nemění nic na tom že to není moc dobrý film. Bavilo mě to o trochu více než Halloween Kills. Co ale zabolelo je hloupost kterou film provází. Hlavně co udělaly s postavou Allyson. Ta je v tomto dílu tak hloupá že mě to fyzicky bolelo. Hlavně na konci když pošle Laurie do prdele s tím že zabila Coreyho, To jsem nepochopil, maska ležela vedle něho, a ona svojí babku pošle do hajzlu s tím že ho zabila? No a Corey...... Ono by to bylo v pohodě kdyby to nebyla součást Halloweenu, vůbec jsem nepochopil proč ho Michael nezabil. A to mu jako v tom kanále předal nějakou schopnost, či co? Co to do háje bylo. Pak jsem moc nepobral jak mohla přežít ta ženská co měla žárovku v krku v předešlém díle. Navíc Michael se objeví v nějaké 50 minutě. Vražd není tolik jako v předešlém díle ale to nebylo na škodu. Vražda DJe byla docela komická. Nejvíce filmu škodí že je to série Halloween, bylo by lepší udělat separátní scénář, to by možná fungovalo lépe. Chtěl jsem dát 2* ale film zachránila aspoň konečná skladba od Blue Oyster cult a to že film vypadá zatraceně dobře po produkční stránce. Jinak ale poměrně slabota.

plakát

Spasitel (1999) 

Podprůměrná televizní blbost. Na druhou stranu musím říct že jsem to čekal daleko horší. Takhle to je jen hloupej filmík na který zapomenu. Způsobem jak je film natočen ať způsobem scénáře, či efektama tak mi připomínal další sračku a to Trávníkaře 2. Nicméně tady je pár scén opravdu zábavných...A pár scén naprosto na přes držku, to mluvení o bohu začne být po 10 minutách otravné. Herci mi přišly docela ok, jen nevím proč z Howella chtěly udělat akčního herce. Howell je charismatický a celkem i dobrý herec ale rozhodně ne akční hrdina. Piper je jako obvykle over the top dobrý. Jako je to sračka ale sem tam jsem se bavil.

plakát

Holky na obzoru (1989) 

Velká stupidita, která nedávala smysl. Ale tak nějak jsem to čekal. Sandlera nepovažuju za takový odpad jakým ho hodně lidí hodnotí. Nicméně tady se moc vtipu nedostane, i přes to že filmové postavy jsou stand-up komici. Strašně dlouhý film, který se táhne ale snaží se nenudit tak že každých 15 vteřin dají nucený většinou nevtipný vtip. Překvapilo mě že tu hrálo celkem dost budoucích režisérů. Nicméně se jedná o lehce podprůměrnou kravinu na jedno zkouknutí.

plakát

Forest of the Damned (2005) 

Vůbec ne špatné. Film je sice téměř amatérský ale v něm vidět snaha. Stále se v něm něco děje, sem tam násilí a nahé baby. Takže nuda se nekoná. Horší to je s hercema kteří byly byly strašně špatní, hlavně ten mladej hubenej vocas, který křícel jak holka. Ostatní taky žádná sláva. Savini s vykulenýma očima byl dobrej a i když jeho motiv nedával moc smysl tak byl aspoň zábavný. Gore bylo málo ale nebylo špatné a masky taky celkem šli na to jaký film měl rozpočet. Sem tam vykoukne atmosféra lesu zahaleného mlhou. Roberts je spíše béčkař ale jeho filmy nejsou vyloženě špatné jen se od nich nesmí moc čekat. U tohohle jsem se celkem bavil ale není to zase nic extra. Lepší průměr.

plakát

Jackass: Volume 2 (2002) 

Po letech si sjíždím tuhle partičku oslů. Poslední díl co jsem kdy viděl bylo asi před 10 lety, a byl jsem zvědaví jestli se film bude stále držet a budu se bavit jako zamlada. A ano bavil jsem se. Sice některé scénky byly už lehce otřepané, ale do teď JAckass nebylo překonáno, některé kousky byly fakt nechutné. Bylo tu hodně napodobitelů ale nikdo se nepřiblížil ani trochu a podle mě za to může kamarádství které tu je prostě silné a hlavně jsou Jackassáci sympatičtí. Bavil jsem se stejně dobře jako před lety a teď jdu na další díl.