A Perfect Child of Satan

Krátkometrážní / Horor / Thriller
Kanada, 2012, 21 min

Silviaxx

Na to, že som si dala dlhšiu odmlku od extrémnejších hororov som si za posledné dva dni naložila celkom veľké sústa. Bolo to extrémne znepokojivé, či už hudbou alebo vizuálne, cítila som sa pri tom skľúčene, úzkostne, fakt divné pocity. Tá čaja bola celý čas perfektná, klobúk dolu. A ten záver bolo ozaj ťažké prehltnúť, celý čas som zatínala päste. Toto mi naozaj stačilo vidieť raz ()

Rathalos odpad!

Priklanam sa ku komentaru Forsberga11,ziaden masaker ani humus,nic sokujuce,neviem,co tu poniektori ludia videli a pisu,ale asi pozerali nieco ine,kopec kecov a potom na konci zopar ran pastou a krv a je koniec,chu*ovina a jasny odpad...:-) ()

Hartigan

A tak k nám z Kanady dorazila hnusně oplzlá ohavnost, neúspěšně snažící se rozjímat a vnutkat myšlenky pojednávající o internetových nymfách jako takových. No, nepovedlo se vůbec nic a opravdu mi ani nedochází, co chtějí pozemšťani jako Lucifer s takovými amatérštinami světu dokázat. Jde-li čistě o projev exhibicionismu, doporučuji vyhledat nejbližšího cvokaře a sednout si s ním do křesla na pokec. Zůstává tak akorát pocit z toho, že dnes může natáčet a považovat se za režiséra opravdu každý. I ta usoplená dvacetiminutovka je díky oplácané emařce Chainsaw, tedy další adeptce na akutní léčení stejně jako Luciferus, nekoukatelná. 10%, a vlastně ani nevím, proč vůbec hodnotím a komentuju! Tento krátkometrák za takovou námahu nestojí. ()

pivomamrad

Posledních 7minut je totální masakr, zbytek bohuzel kecy kecy kecy. Kdyby film trval pouze poslední třetinu,bylo by to za plný počet, takhle bohužel musím snížit na 40%. Škoda ()

klobasa

Tak jo.Ačkoliv jde dosavadní Valentinova tvorba težce mimo mě a jen kvůli jeho slavné blici trilogii bych ho snad nechal zavřít do ústavu tak tohle je jiná.Ač nevím zda se o to Luciášek snažil, rozhodně to ale vyznívá jako odstrašující případ, který se může stat prakticky kdekoliv a v dnešní době FB a jiných sociálních hovadin je toto těžce in.Ono by se to asi fakt mělo na těch školách pouštět.Vyzdvihl bych perfektně dokreslující hudební podkres a tak celkově ma ten závěr pomocí kamery a střihů drive.Oceňuju taky brutalitu, ktera dle mého názoru není až tak explicitní a jsou tu vynechány tvůrcovi chuťovky.Prostě takovej instruktážní snímek co všechno se takový puberťačce může při honbě za panem dokonalým stát. ()