Miggy Montenegro (John Lloyd Cruz) a Laida Magtalas (Sarah Geronimo) se vrací, film začíná jejich rozchodem před dvěma roky po skončení druhého filmu You Changed My Life. Miggy je nyní ve vztahu s Belle (Isabelle Daza), zatímco Laida se po svém pobytu v USA stala cílevědomější a dravější ženou. Okolnosti je svedou zpět k sobě, kde musí vzájemně spolupracovat na obchodním projektu, během kterého si oba uvědomí podstatu skutečné lásky. (OG_Swifty)

OG_Swifty

Hodne zvlastni film, pulka je v anglictine, coz ale pusobilo neprirozene.. jakoby to bylo cely natoceny v tagalogu a pak si rekli, ze pulku namluvej anglicky. Prisahal bych, ze ty anglicky casti nesedeli s pohybem ust atd, ale mozna to byla jen shit kvalita behem nahravani (cili vlastne ano, voiceover??). Hlavni predstavitele Lloyd a Sarah se opet vraci jako Miggy a Laida, tentokrat po sokujicim rozchodu po konci toho druheho filmu tehle srackove trilogie z Filipin. Po dvou letech od zminovaneho rozchodu je Miggy nezodpovedny a firmy, ktere s bratrem Artem podedil po otci, krachuji. Musi ziskat exkluzivni kontrakt na partnerstvi s nejakym casopisem z USA. Laida se vraci z New Yorku, kam utekla, do Miggyho nakladatelstvi jako hlavni konzultantka. No a to je zakladni premisa, zbytek je totez jako v kazdym filipinskym filmu - porad se tajne milujou, ale delaj ze ne a pak na konci prestanou oba delat Zagorky a dojde k odpusteni nevery (polibek jine) a svatbe. A ten kontrakt samozrejme dostanou a firmu tak zachrani, ale to beztak nikoho nezajima.... Za me dva komentare - oba hlavni akteri jsou hlavne v prvni puli filmu uplny dementi a srali me. A druhy komentar - Miggy to dal dohromady s Bellou (hraje ji Isabelle Daza), ktera je milionkrat lepsi nez Laida a ve vztahu neudelala nikdy nic spatneho, krome zmineneho polibku. Na konci filmu dostane kopacky, rozbreci se a zmizi. Ja bych ji hobloval radsi nez Laidu, fo' sure! ()