Vegetarierinnen zur Fleischeslust gezwungen

všechny plakáty
Pornografický / Thriller / Horor
Německo, 2000, 114 min

snared

Mladá holčina unesená psychoušem, kterej divně mluví a promítá jí filmy s předchozími oběťmi. Tak vo tom to je. Zlákalo mě to už libovym explicitně okázalým plakátem, tak proč by si to čuník jako já nesehnal, že jo. Je to černobílý s filtrem á la promítačka, co se využívá hlavně u pseudo-snuffů, nicméně tohle fake snuff neni. Některý voyeurský záběry jsou gut a ponurá hudba tomu dodává na atmošce. Úchylák, jemuž nevidíme do tváře, si ve svých filmech vždy pod pohružkou s pistolí na své oběti vyžádá většinou orálek, ale není se čeho obávat, dojde i na sex a bude ho celkem dost. Pokud patříte k těm chytřejším a na základní škole jste, na rozdíl ode mě, chodili na angličtinu, doporučuju k ruce německej slovník případně translátor páč, jakmile náš sexuchtivý maniak promluví, hovoří pozpátku a pro lepší porozumění máte v obraze německý titulky (moc řečí tam není). I přes pomalejší tempo se toto řekněme "umělecký péčko" s rape tématikou povedlo. Jsem zvědavej na part II. Kdo rád porno a okraj to určitě docení. 3,5* ()