The Wake

USA, 2017, 86 min

Bryan Brewer

Howard Wexler

• cashflower

..neskutočný snímok... "rezký" slasherík, kde okrem ničoho môžem porovnať prvých pár minút na začiatku a na konci filmu, ktoré sa dali ako tak sledovať, inak som rozmýšľal, čo by som mohol lúskať, keďže hrášok už nerastie.. ..za zmienku "možno" stoja Mamulkine slová z úvodu "Everything happens for reason", nakoľko od slabučkých hereckých výkonov, cez prostoduché dialógy /nechýbali typické "nadupané" nadávky/, infantilné správanie sa postáv, až po "wau" kameru to išlo strmhlav do kytek. ---15%--- ...no jó, ak sa ocitnete v dome a preberiete uviazaný o stoličku, radšej si nespomeňte na tento skvost, bo vás trafí pepka skôr než si poviete wtf I am doing here...(4.7.2017)

• ricci.s

Zase skupina debilov v jednom dome a maskovaní zabijaci. Nemienim tomu dávať hviezdy len kvôli tomu, že sa jedná o slasher. Úplne nemožní herci, hlúpy dej, amatérska kamera a všetky vraždy mimo záber. Celú dobu som bol na čistom odpadíku, len potom to prekvapivo osviežili záverečné minúty, kedy sa to zvrtlo na niečo úplne iné. Konečný výsledok je síce rovnako stupídny, ale musím uznať, že ma to aspoň trochu pobavilo. Dokonca som pri jednej scénke dostal záchvat smiechu. Tak z milosti tú jednu dám.(4.7.2017)

• Keledaia

Opravdu zbytečný film. Strašně výkony, scénář 0, souhlasím, že je to spíš vtipné.(21.8.2017)