The Trip to Italy

Dvaja poprední anglickí herci, komici Steve CooganRob Brydon, boli opäť požiadaní britským magazínom "The Observer", ktorého špeciál vychádza v nedeľu, aby pripravili recenzie a kritiku ku šiestim reštauráciám, tentoraz v Taliansku, krajine dobrého vína, gurmánstva, nádhernej prírody a prekrásnych žien. Navštívia Ligúriu, Toskánsko, Rím, Amalfi, Sicíliu a Capri, kde sa navzájom doberajú nad špičkovo a precízne servírovanými chodmi jedál, robia si žarty z iných hercov a koketujú s nádhernými sexy recepčnými. Pritom však v odlúčení ich obrovských apartmánov s malebnými výhľadmi na krajinu vedú svoj tichý a smutný boj s ťažkosťami zo súkromných životov. (sochoking)

gicous

Když Itálii, tak raději bez Winterbottoma, Bryndona a Coogana. Nic proti Britům, ale tento film se mi do noty vůbec netrefil. 2/10 ()

Tomas_PO

Ďalšia do série Cooganových a Brydonových cestovateľsko-kulinárskych konverzačiek, tentokrát z famózného Talianska.. Veľmi pekné scény, príjemná nálada, úchvatná gastronómia, lokality a ubytovanie. A ich povestné konverzačky, pre niekoho vtipné, pre niekoho menej. Divák sa môže zamerať na jedno či druhé, popri konverzačkách aj trochu zdriemnuť a vôbec to nevadí. ()