Most Disturbed Person on Planet Earth 2

• USA MDPOPE II
Dokumentární / Horor / Pornografický
USA, 2014, 189 min

JohnMiller odpad!

Ježiši kriste (A to nie som veriaci) Toľko zla, hnusu, zvrátenosti, ľudského zla a hrôzy, čo obsahuje tento guláš videií som nevidel ešte nikde! A to som už mal možnosť vidieť kadečo. Často bizarnosti vyhľadávam, ale toto bolo, spolu aj s prvou časťou, niečo nad môj limit, ktorý nikdy neprekročím. Ani to nebudem rozpitvávať, nepozrite si to za žiadnu cenu. Je mi jasné, že moje varovanie viac ľudí naláka ako odradí, ale verte mi, nestojí vám to za to! ()

Aargh odpad!

Nedávám odpad, protože bych byl přehnaná cíťa, ale protože MDPOPE není film. Poslepovat za sebe prasárny z gore stránek umí každý blbec. Hodnotit reálná shock videa hvězdičkami nelze a MDPOPE k nim nepřidává ale absolutně žádnou dodatečnou hodnotu. Není to dokument, není to společenský komentář, není to nic. Jsou to náhodná videa stažená a poslepovaná za sebe. ()

Furmi

3:08 od začiatku až do konca. Prvý diel ma celkom šokoval a znechutil. Ale pri tomto druhom som si uvedomil jednu vec. Netreba sa na tieto veci pozerať tak povrchne. Keď som eliminoval povrchný prvý dojem prišiel som nato že toto je proste život. Tieto veci sa dejú každý deň (autonehody, vraždy, samovraždy, všemožné choroby a pod.). Kto si myslí že je to iné ako na týchto snímkoch mýli sa. Rozdiel je len v tom že to nikto nenhráva na kameru a nedá na internet. Fanúšikovia filmov si radi pozrú nejaký vojnový alebo "gangsterský film" často spojený s obchodovaním s drogami. Ale keď vidia ako vojaci strieľajú, odpaľujú a brutálne popravujú svojich "nepriateľov" tak už je to otrasné ? Áno. Lebo realita je stále horšia ako film. Tak isto drogové gangy v Južnej Amerike sa s ľuďmi v realite v rukavičkách nezahrávajú. Smutné ale na tejto planéte v tejto dobe bežné. Niektoré videá boli dokonca až vtipné a nehodnotím veľmi sexuálne explicitné záležitosti do ktorých sa dotyčný zapájali dobrovoľne. Dokumentárnu zložku táto kompilácia naplnila a pre niekoho kto je rád v rozhľade no nikdy by nechcel vyskúšať, vidieť ani zažiť čobylen sekundu z vecí zobrazených v tomto dokumente je to celkom slušný náhľad do sveta o ktorom sa síce hovorí, ale málo kedy sa ukazuje na obrazovky. ()