The Dooms Chapel Horror

Ubehlo takmer desať rokov od okamihu, kedy bol Kyle Cole svedkom tragického úmrtia svojho staršieho brata. Nakoľko onen moment zachytil na kameru a príslušný záber obletel celý svet, poštval si takmer všetko osadenstvo rodného mestečka v Kaler Mills. Dnes sa v sprievode dokumentaristov opätovne vracia na rodinný ranč, aby sa tvárou v tvár postavil démonom minulosti. (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Ubehlo takmer desať rokov čo bol Kyle Cole svedkom tragického úmrtia svojho staršieho brata. Nakoľko onen okamih zachytil na kameru, pričom daný záber obletel celý svet, poštval si takmer všetko osadenstvo rodného mestečka v Kaler Mills. Dnes sa v doprovode dokumentaristov opätovne vracia na rodinný ranč, aby sa tvárou v tvár postavil démonom minulosti. Najprv sa to tvárilo ako shockumentary, potom sa z toho vykľul F.F. o úplne niečom inom, ako som sa pôvodne domnieval (čo môže byť aj mojou chybou). Akurát neviem, či to mám vnímať, ako originálny nápad, alebo chaotický bordel, kedy sa tvorcovia v jednom momente rozhodli zísť z cesty, aby sa o nich aspoň v určitom smere hovorilo: "Ja som Vám to hovoril, že nebudete chápať". Bohužiaľ, vzhľadom k spôsobu spracovania a pomerne dosť veľkej nude som sa rozhodol prikloniť k druhému názoru - 30% ()