Aceboris

Príbeh troch žien, ktoré sa chcú pomstiť sadistickému vydieračovi resp. autorovi anonymných videí, ktoré dostanú ako správu do svojích telefónov a ktoré dokazujú ich búrlivý nočný život. . Sasha, Jj a Norma sa spoločne pustia na vlastnú päsť do niečoho čo zmení radikálne ich životy. V celku dobre to znie a má to aj potenciál, ale, žiaľ zostalo len pri tom. Príbeh sa pomaličky rozbieha a chce nám príblížiť život žien a prečo sa takto rozhodnú konať. Pre mňa strašne nevýrazné, bezduché a na horror či psycho film slabučké. Miestami som vlastne chcel aby ich už konečne niekto zakopal, lebo to vrieskanie sa nedalo už počúvať. V tomto filme sa neoplatí pozerať na detaily, alebo presne opačne, keď sa chcete pobaviť tak vrelo do toho. Sekanie sekerou , ruky od krvi, tvár od krvi, rúčka na sekere od krvi. ale čepel bez krvi. Takýchto detailov je tu viacej. Osobne som sa tešil a po pravde keď som zbadal názov filmu čakal som niečo výborné, nakoľko samotný názov vo mne evokuje môj obľúbený film Psycho. Ale, žiaľ nastalo jedno veľké sklamanie a film som dopozeral len pre to, že som chcel vidieť záver a ten ma nijako neprekvapil. U mňa 15% viac si tento film nezaslúži. ()