Gorgeous Vortex

všechny plakáty

Nádherná žena má neustále pocit, že ju niekto sleduje. V jej okolí zomierajú mladé ženy a ona cíti, že by mohla byť ďalšou obeťou. Jej obavy sa naplnia keď zistí, že sa jej chce zmocniť zvláštny kult a jeho diabolský vodca. (Marceloo)

Marceloo

Nádherná žena má neustále pocit, že ju niekto sleduje. V jej okolí zomierajú mladé ženy a ona cíti, že by mohla byť ďalšou obeťou. Jej obavy sa naplnia keď zistí, že sa jej chce zmocniť zvláštny kult a jeho diabolský vodca. - Tento krátkometrážny horor mal byť pôvodne súčasťou antológie V/H/S Viral a je zrejme len dobre, že sa tam neobjavil, pretože celý projekt skončil na ČSFD zo 160 hororov roku 2014 na 158. mieste. A tento segment je spracovaný tak, že by výsledný dojem zrejme len zhoršil. Najväčším pozitívom je samozrejme hudba pána Josepha Bisharu, kvôli ktorému som Gorgeous Vortex pozeral a ktorý patrí v tejto oblasti k hororovej špičke. Ďalej sa dajú pochváliť ešte masky, ktoré však nedostanú vela priestoru. Ostatné zložky sa dajú kvalitatívne porovnať s ostatnými časťami V/H/S Viral, čiže majú schopné spracovanie, ale chýba im akákolvek myšlienka, logické väzby a v tomto prípade dokonca aj dialógy. Musím však súhlasiť s mnohými hororovými fanúšikmi zo zahraničia v tom, že táto séria by mala dostať štvrté pokračovanie, pretože sa v tomto koncepte skrýva ohromný potenciál. + herečka z Re-Kill ()