언프리티 랩스타

• angličtina Unpretty Rapstar
Reality-TV / Hudební
Jižní Korea, 2015, 8x50 min

Účinkují:

E San (moderátor), Jessi, Cheetah, Jimin, Zico, Kangnam, Seulong, Dong-geun Yang

Amalberga

Od začátku bylo jasné, že Jessi a Cheetah jsou nejlepší, ostatní soutěžící jim stěží sahaly po kotníky. Mile mě překvapila Yuk Jidam a Tymee, která vypadala velice sympaticky. Zato Jimin a její otravný "charismatický" hlas mi lezl na nervy a její semifinálová píseň Iron puss zněla hodně pozérsky a rádoby gangster. Chvílemi program působil jako fraška, ale Jessi a její prořízlá pusa občas zčeřily vody a v semifinále se konečně rozjela show na plný pecky. Škoda, že až v semifinále. P. S. Mrzí mě, že se Tymee nedostala do semifinále. Zároveň chci přidat komentář k Unpretty rapstar vol. 2. Pokračování bylo jedině kvůli Trudy, aby se proslavila. (Před show podepsala s agenturou smlouvu, některé scény byly sestříhané, aby se zakryly její chyby. Yezi v rozhovoru prohlásila, že show měla scénář a vědělo se dopředu,kdo vyhraje.)Tahle arogantní "wannabeblackfakeyoonmirae" piča mě neustále vytáčela. Celá show byla jedna velká fraška. A navíc hrozný Product Placement. Jediná tři pozitiva: Gilme, Yezi, Kittyb. Momentálně začala Unpretty rapstar vol. 3, uvidíme, jestli bude lepší. ()