Manos: The Hands of Fate

• USA The Lodge of Sins (pracovní název) (více)

Rodinka při cestě na dovolenou musí vzít zavděk noclehem v osamělém statku. Zde je ubytuje podivný Torgo a rodina brzy pojme podezření. Ve statku totiž sídlí kult ďábelského Mistra a únik odsud nebude lehký... (Ertai)

Carthorias odpad!

Že by tohle byl opravdu TEN nejhorší film? Nejprve jsem si to nemyslel, ale když jsem nad tím chvilku zauvažoval, došlo mi že nejhorší film není ten který nesnášíte, nebo u kterého je vám fyzicky špatně, protože ten ve vás aspoň dokáže vyvolat emoce. Právě naopak, nejhorší je něco, co je tak nudné, že se u toho vrtíte v křesle, díváte se na hodinky každých pět minut a neustále nadáváte na to, jak se čas vleče. Některé filmy od Olmera (Dagmara, Playgirls) jsou trapné až hanba, právem jsou jednou z nejhorších věcí co jsem kdy viděl, takový The Room je klenot odpadu, americké buranoviny typu Pán převleků, nebo abstraktní spektákly jako Tetsuo jsou všechny svým způsobem na facku, ale každý z těch filmů má aspoň dějovou linii, postavy, střih, zvuk a kameru. Tenhle chomáček rektálních chloupků nemá žádný z těchto atributů, a ač je to k nevíře, je při své délce 74 minut snad nejdelším filmem, který jsem kdy viděl a jediným filmem který jsem kdy nebyl schopen dokoukat (a to jsem zvládl např. 120 dní sodomy, human centipede, srpski film a pink flamingos). Vzdal jsem to někde u tančících sektistek či co to mělo být, neboť docela vážně hrazilo že si vrazím pohrabáč do oka abych tyhle muka měl za sebou. Nejhorší film co jsem kdy viděl, naprosté zlo, teror a utrpení a doufám že už nikdy nic horšího neuvidím. ()

foundation odpad!

No nic. Toto je jeden z tych filmov ktore som proste chcel vidiet na vlastne oci. Kedze som bol obrneny maximalnou davkou trpezlivosti a odhodlanosti dopozerat to ani som pri tom nejak extremne netrpel. Hnoj to je teda ale riadny len co je pravda. Na druhej strane nemozem povedat ze by som to v urcitom zmysle nedoporucoval vidiet. Naozaj sa podte vsetci pozriet na ake dno sa da siahnut. Ale neviem ci je to zrovna ten najhorsi film aky bol ,,natoceny,,. Takychto sraciek sa najde kopu aj dneska a vybrat vitaza je velmi tazke. Rozhodne je to ale zhavy kandidat. ()

Dr.Cilka

..ale tak v porovnani s napriklad takym Birdemic je Manos hotovy velkofilm! A urcite poznam viacero vhodnejsich adeptov na titul najhorsi film vsetkych cias (vid. imbd). ()

Yuri69 odpad!

Všechno tam je spatně. Hlavně ty nesouvisející zaběry, PŘÍŠERNÉ herecké (ne)výkony a hlavně ty nekonečné psycho hudební smyčky. Člověk se párkrát zasměje, ale těch hořících rukou je tam příliš málo. ()