Meathook Massacre

Destoroyah

Dustin Ferguson a jeho Camp Blood 4 až 5 boli naozaj zlé filmy a povedal som si že už v živote si nepozriem ani jeden film ktorý natočí. A preto že som to ja tak som môj sľub porušil. No až tak som to neoľutoval pretože Meathook Massacre bol prekvapivo lepší ako som čakal. Aj keď si nezaslúži viac ako 4 body z desiatich. Oproti Camp Blood 4 je toto film na oskara. Nechce sa mi veriť že toto je z roku 2016 pretože kvalita obrazu je doslova strašná. Horšia ako kamera na mobiloch z minulého storočia. Herci sa tu dosť pravdebodobne hrali na školskú besiedku pretože ich výkony sú horšie ako zahranie falošného úsmevu vo vianočnej reklame od Kauflandu. Vraždy tu skoro ani žiadne niesu pretože filmový štáb na to nemal peniaze. A dosť ma sklamalo to že sa jedná o skoro presnú kopírku na film The Texas Chainsaw Massacre z roku 1974. Pretože sa tam deje presne to isté čo v originálnom filme. Takže Fergusonov Texaský Masaker Motorovou Pílou, A.K.A. Meathook Massacre stál za prd. HODNOTENIE: 3,5/10 ()