Reklama

Reklama

Run Phee

Obsahy(1)

Jmenuje se Adhiti, ale všichni jí říkají Mon. Je to studentka dívčí klášterní školy, v níž se dějí dost divné věci. Po jedné noci, kdy se jedna ze studentek lekla děsivých výjevů, je právě Mon pokárána, přestože jim říkala: „Já to nebyla“. Krátce poté se týž dívka seznamuje s další studentkou, o níž po škole kolují nelichotivé zvěsti, že spí s kdekým. Obě dívky se postupně spřátelí a tráví spolu čas, ale jen někdy. Adhiti má totiž zvláštní schopnost, co přesahuje naši realitu. Do toho se na scéně objevuje záhadný mladík, žádající ji o vyřešení několik let staré vraždy. Oba se tedy snaží přijít na to, co se vlastně před desítkami let opravdu stalo. V tom zjišťují, že pravda je spletitá, ukrytá hluboko v temnotě a trestající každého, kde se ji pokouší odhalit nebo naopak skrýt. Dalším aspektem vyprávění je školní šikana kamarádky hlavní postavy. Podaří se tedy Mon svou přítelkyni zachránit a rozplést složitý případ vraždy? (PavelU)

(více)

Recenze (2)

Lex.San 

všechny recenze uživatele

Ano! Film splnil, a troufám si říct i předčil, má očekávání. Anotace k němu mě prostě nějak chytla a já ty necelé dvě hodiny stopáže dal v kuse a bez hnutí (jen s trochu zamlženým zrakem). Pojetí duchů a celkově života po životě bylo nápadité. Hlavním protagonistům nešlo nefandit, i když bylo jasné, jak to s nimi zákonitě musí dopadnout. Ve vyšetřování staré vraždy a hlavně v osobách jsem se chvíli ztrácel, ale ještě se to dalo ukočírovat. Triky se pohybovaly v rámci snesitelnosti a thajština příběhu prostě seděla. Tudíž za moji osobu to dnes v noci bude za 4* (9/10) ()

HanzoBureshi 

všechny recenze uživatele

Celkem dobrá jednohubka, u které jsem z počátku trochu pochyboval, protože to vypadalo jen na nějaký random nápad vycucnutý z prstu. První polovina nabídla toho spousta, ale vždy se něco načalo a šlo se dál a dál. Světle nabarvený kluk a ten styl vizualizace a triky, na to jsem si musel zvyknout, pak už to bylo v pohodě. Druhá polovina nabídla konečně nějaké to odhalování minulosti v příběhu, a co se týče hororového žánru, tak tu byly docela super nápady. Kdo by tušil, že popcorn v mikrovlnné troubě může skvěle vyděsit? A je tady mnoho více. Postavy mi přišly fajn a stopáž je akorát. Odvařen nejsem, ale film účel splnil. Mé hodnocení: 6/10 ()

Reklama

Reklama