poster

Nocturne

Horor

USA, 2016

Režie:

Stephen Shimek
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • George Stobbart
    **

    Pozerateľný nezávislák o partii známych, čo sa jedného večera od nudy začnú hrať s ouija tabuľkou a drbanie do paranormálu sa im samozrejme vráti. Nie našťastie až tak predvídateľne ako v 1000 filmoch predtým, ale zase to nie je ani také úžasné, aby to za to pozretie stálo. Oceňujem však aspoň, že sa film snažil venovať tým charakterom, hoci niektorí (ne)herci boli fakt biedni a to, že hoci sa všetko zväčša odohrávalo v jednom domku, nebola to až taká nuda. Lepšie 2*.(28.7.2017)

  • kaylin
    **

    Pokud máte rádi jakýkoli horor, tak americký snímek „Nocturne“ snesete. Není to nic proti ničemu, ale je to film, který nepřinese vůbec nic nového. Nasoukal se do klasického schématu, z něhož nevystoupil. Až do titulků budete vědět přesně, co se má stát. Netvrdí, že invence horor zachrání, ale minimálně by nás zbavila neustálého omílání toho samého rok co rok.(7.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace