The End Game

• Slovensko Posledné dejstvo
Krátkometrážní / Dokumentární
Kanada, 2016, 29 min

Lokálne blednutie koralov spôsobené otepľovaním morí prerástlo do globálnej hrozby. Ak chceme koralové útesy udržať nažive aj pre ďalšie generácie, musíme zvoliť celkom novú stratégiu ich ochrany. (TV JOJ)

Marze

Film odhaluje proč je pro západní politiky tak důležité prosadit systém kvót na běžence pro východní Evropu. Můžete si ho stáhnout také pod názve Bílá genocida. Chronologicky z obsahu: Komentátor se v Londýně ptá: A kde jsou ti Angličané? …V Londýně, Leicesteru…. Když přijmeme imigraci do bílých čvrtí, vidíme fenomén tzv. bílý útěk. Pouze "bílé komunity jsou považovány za příliš bílé. Proto jsou utráceny miliony dolarů, aby se tyto oblasti staly rozmanitější“. Ano, lidé mají právo žít tam, kde chtějí. Ale proč zde máme nucenou integraci? Bílí se přesunou do nových čtvrtí a celý proces začíná znovu. V USA se to nazývá „souhlasné prosazování spravedlivého bydlení.“ A běloši zase utíkají. Jsou označeni za rasisty,nacisty . To předurčuje nevyhnutelnou hnědou budoucnost. V Birminghamu apod. jsou bílí již také menšina. V USA prezident Obama (projev) a další  politici vyzdvihují užitek z diverzity. V Evropě je také program pro diverzitu, nemůže zde být etnicky čistý stát. Diverzita znamená, že všichni běloši musejí být pronásledováni. Diverzifiikovat rovná se pronásledovat. Bílí musí přijmout ze sousedství lidi ze zemí třetího světa. Strýček Sam  diversifikuje sousedství, ať se vám to líbí nebo ne. Weley Clark, vrchní velitel sil NATO prohlásil , že „pro etnicky čisté státy Evropy zde není místo“  V podstatě mluví jen o bílých evropských dětech. Na vrcholu tohoto fenoménu je propaganda. Každý pár v reklamě má smíšené páry. Bílí muži znázorňováni jako neškodní tupci neumějí tancovat a jsou nudní. Nebílí jsou svalnatí . Mít bílé děti je považováno za špatnou věc. Jsou považováni za nudné a nerozmanité. Propaganda má slovní zbraně – slovo rasista. Jsme v psychologické válce. Jste buď s námi nebo proti nám. Když vás někdo nazve rasistou, odpovězte „říkáte to pouze proto, že jsem bílý“. Rasistická karta se hraje je v bílých církvích, bílých zemích. Nikde jinde se o rasismu nekřičí. Rasismus je je antibělošská šifra. A fenoménem západní civilizace je masová imigrace. Máme zde nucenou imigaci, interaci a asimilaci. Máme zde hnědou budoucnost, ale Čína bude stále za 50 let čínskou, Saudská Arábie pro araby a Afrika africkou. Z projevu francouzského prezidenta Sarkoziho v parlametu 2004: „Cílem je rasové křížení. Nejde o volbu, jde o povinnost. Riskujeme, že se dostaneme do konfrontace s hlavními problémy“. Zaměřil se na děti. Máme zde tedy pokusy učinit bílé země nebílými a to násilím. . Když o tom debatujete jste rasista, neonacista či bílý rasista. Je to plánované (Merkelová). Vlády propagují rasové křížení a démonizují vše co je tradiční nebo bílé. Je to genocida smíchaná s programováním lidí.“Úkolem je tuto minoritu tak rozšířit, že se pro bělošské dědictví stane možnost reprodukce nemožnou.“ (profesor z Massachusets univerzity). Tento program je vám bezostyšně cpán do tváře. Nevidíme, že by byl program diverzity uplatňován třeba v Japonsku. Obyvatelka: Přišel sem černošský imigrant a řekl „je to tady příliš bílé“. Zdá se, že diverzita znamená jen méně bílých lidí. Genocida v definici OSN znamená c)„záměrně způsobovat fyzickou destrukci části, nebo celé skupiny“ a d) „ukládat opatření, jež mají zabránit roznožování skupiny“,  e)„nuceně přemísťovat děti z jedné skupiny do druhé“. V mnoha částech Británie neuvidíte bílé lidi, ztratili právo fungovat jako rasa a kultura. () (méně) (více)