Meet Me There

Po niekoľkých rokoch nefunkčného vzťahu vrátane sexuálnej interakcie sa Ada (Lisa Friedrich) a jej priateľ Calvin (Micheal Foulk) vydávajú na výlet do Adinho rodného mesta v strede vidieckej Oklahomy. Dúfajú, že spoločnými silami si tu pripomenú Adine spomienky z detstva, a tie im umožnia si k sebe opäť nájsť cestu. Síce získajú odpovede, ktoré hľadali, ale kvôli temným silám prestáva byť isté, či sa im podarí nájsť cestu späť domov. (Sany33)

George Stobbart

Párik prichádza do zapadákova, ktoré je rodiskom ženskej polovičky. Tá si tu chce utriediť spomienky a čeliť traumám, čo na ňu majú stále vplyv a prekážajú im vo vzťahu. To čo tu však postupne zisťujú im však možno vôbec nepomôže... Nevďačná, nízkorozpočtová charakterová dráma s hororovým nádychom, ktorú režisér pôvodne zamýšľal nakrútiť ako slasher, avšak postupne chytil vyššie ambície (ehm ehm) a zmenil smer. Či to bolo dobre netuším, pretože pri tomto vydržať a pretrpieť to lacné spracovanie ja ťažká výzva a pretrpieť to isté v tisíckrát videnom slasheri by možno bolo ešte horšie. Tu to ozvláštnil aspoň ten bizarne mysteriózny nádych a temná záverečná tretina, ktorá už je divácky vďačnejšia a (trochu) hororovo pôsobivejšia. Ináč bieda a skúška trpezlivosti. ()