UFC Fight Night: Bisping vs. Gastelum

(pořad)
  • USA UFC Fight Night 122 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
USA / Čína, 2017

malylada

Je mi líto Bispinga, ale tento match up byl pro něj smrtí od samotného začátku. Chápu to, že chtěl během jednoho kempu dvě výplaty, nicméně to ukázalo, že byl nejslabší champion ML za pořádnou řádku let. Nedokážu si představit, že by byl schopen někoho z TOP 10 porazit a doufám, že nedostane při rozlučce Romera. Takový Machida by mu slušel a i pro fans ideální, už se těším na výlet do Londýna. GSP měl velké štěstí, uměl si vybrat. S Tyronem by dostal neskutečnou meltu a nedivím se, že se mu do obhajoby s Whittakerem nechce. Na hlavní kartě překvapil ukončením Jingliang a Garcia, kde jsem čekal dlouhé zápasy a nebyl zde jednoznačný favorit. Caseres opět vyhořel a tak nějak jsem to tušil. Asi to na UFC setrvání není. V předzápasech opět zářil Magomedsharipov, kterého jsem měl možnost vidět i na živo v premiéře a potvrdil, že se profiluje v borce TOP 5. Na tiketech v prelims vše vycházelo do doby, než mě pohřbila Curren. Věřil jsem, že se konečně chytne, ale hold není UFC kalibr a s bilancí 1:6 se bude poroučet. Koho je nutné si zapamatovat, tak čínský prospekt Yadong, který předvedl fantastický výkon. Turnaj na první pohled nevypadal dobře startovní listinou, ale nakonec mile překvapil a rozhodně dopadl lepé, než minulý týden australský. ()

ConanVJ

Silikhov vs. Garcia 4* pěkný fight ukončený povedenou submisí. ............. Guan vs. Caceres 4* Pěkný zápas, který málem končil v prvním kole, Nakonec zasloužené vítězství na body. ............ Jingliang vs. Ottow 4* Pěkný zápas ukončený TKO. ............. (2) Bisping vs. (9) Gastelum 5* Rychlé KO. No čekal jsem větší bitvu, ale jinak paráda. Ale jo, opět povedený event, ve kterém se mi líbí hlavní zápas. 80% :) ()