Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (2 283)

plakát

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

Tak dokoukáno a jako milovník herní série z toho moc nadšený nejsem. Vše je sice dobře vysvětleno, ale je to hrozně nudně natočené. Wesker mi tady vůbec nesedí. Nic člověka nenutí chtít koukat na další díl a čekat jak to dopadne. Seriál jen tak plyne až skončí. Efekty jsou zde moc pěkné a potvory známé z herní série pěkně vytvořené. Ale ty jsou opravdu jen občas.

Modřiny (2020)

Po nějaké té době zase pěkné sportovní drama, které mě vtáhlo a na konci stálo dost okousaných nehtů. Za mě 90% :)

plakát

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Za mě stejná kvalita jako první film. Záporák parádní, hlášky taky. Celkově je to zábavná podívaná. 80% :)

Relic (1997)

Klasická ukázka filmu, která nesahá knižní předloze ani po paty. 46% :(

Není čas zemřít (2021)

Opět parádní Bond a zároveň skvělé zakončení Craigova runu. Lépe to snad dopadnout nemohlo. Emotivní, nahláškovaná akční podívaná, která nenudí ani přes svoji délku. Sledováno v IMAXu, kde jsem si film opět užil. Za mě 100% :)

Rozhněvaný muž (2021)

Za mě akčňák, který Stathamovi sedl. Jasný, příběh tuctový, ale dobře se na to kouká a nenudí. Za mě 86% :)

plakát

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Za mě neskutečný mazec v IMAXu. Film mě překvapil svou výpravou a pojetím. Čekal jsem Martial Art film, ale tady to bylo pěkně pojaté. Souboje pěkné a rychlé a choreograficky zvládnuté. K efektům není co dodat, ty jsou perfektní.  Obsazení překvapilo a filmu sedí. Za mě 100% :)

Trest smrti (1991)

Za mě pěkná béčková Martial Art akčňárna, se spoustou akce. V dnešní době asi nikoho moc nezaujme. Za mě 80% :)

Sweet Girl (2021)

Parádní napínavý film s zajímavým koncem. 85% :)

Krutá spravedlnost (1995)

Parádní béčko s velkou dávkou akce a asi slepými střelci :D 75% :)