Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (2 313)

plakát

Expend4bles: Postr4datelní (2023) 

Já si čtvrtý díl užil, i když mě zamrzelo, že jsou tam v podstatě 4. herci z předchozích dílů. Bral bych zpět Banderase, Snipese a Arnieho. Jinak jsem popravdě čekal bídu a zklamání. To se naštěstí nestalo. I když je to asi nejslabší díl série, ale i tak to zabaví i přes jednoduchý příběh. Akce je dost a je i pěkně krvavá. Konec mě mooooooc potěšil. Za mě 86 % :)

plakát

Klute (1971) 

Kdyby náhodou chtěl někdo sledovat film kvůli Slyovi, tak nedoporučuju, téměř tam těch pár vteřin ani není poznat. Jinak je to zajímavý krimi film s pochmurnou až hororovou hudbou a pěkným rozuzlením. Za mě 60% :)

plakát

Stínové komando (1997) (TV film) 

Jestli si Sly nevzal z tohohle filmu mustr k Expendables, tak fakt nevím. Stejný koncept a nápad narvat do filmu co největší množství béčkových filmů nejen z martial art klasik byl skvělý tah. Příběh jednoduchý a akce hromada. Za mě 86% :)

plakát

Invalida (2023) 

Tak tohle je taková hovadina, až jsem u toho chcípal smíchy. Vymyslet to dalo asi zabrat. Za mě 80% ;)

plakát

Baiohazado: Desuairando (2023) 

Opět super rozšíření herní série Resident Evil. Akce hodně, všechny hlavní postavy ze základních her pohromadě, příběh opět jednoduchý plný akce. Počítačově krásně a detailně vymodelované. Já si film užil a dávám 90% :)

plakát

Jack Holborn (1981) (seriál) 

Ani po těch letech neztratil seriál nic na kouzlu. Na tu dobu výpravný seriál, díky kterému jsem si zamiloval dobrodružné filmy o pokladech, u nás vyšel v 12. dílech a ne 6. jak je zde uvedeno. Za mě 90% :)

plakát

Tchán s tchyní jsou psanci (2023) 

Kdyby hlavní postavu nehrál tak nesympatický trotl, tak bych dal o hvězdu víc. Film není špatný a akční pasáže jsou fajn, jen ten slizoun v hlavní roli to festově kazí. 50% :(

plakát

Bastardi: Reparát (2023) 

Nic se nemění. Komu se líbí předchozí díly, bude se líbit i tento. Komu ne, tento to nezmění. Jsem zvědavý, jestli je tento konečný. Opět 50% :)

plakát

Bloodsport: The Dark Kumite (1998) 

Tohle se opravdu nepovedlo. Dokonce to nemá ani co do činění s předchozími dvěma díly. Škoda, tohle je urážka Krvavého sportu. 10 % :(

plakát

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023) 

Skvělé fantasy, které sáhlo i přes svoji velkolepost po komediální notě a je to rozhodně dobře. Film má pěkný příběh, parádní efekty a povedený výběr hlavních představitelů.. Takhle má vypadat fantasy podle slavné předlohy. Hudba mi tu hodně sedla. 100 % :)