Minute se z minuty na minutu změní celý svět. Její rodiče zbankrotovali a utekli do Hong Kongu. Vidina toho, že by měla prodat své značkové věci, ji dohání k šílenství, ale její kamarád BM přijde s nápadem, jak jí pomoci. Nabídne jí peníze a ubytování, když bude předstírat, že je jeho přítelkyně. BM je totiž gay a jeho přítelem je populární Pitcher. Lákavá nabídka má ale háček, bude bydlet v bytě s jeho starším bratrem Firstclassem, studentem právnické fakulty, se kterým již měla co do činění, a který ji podle smlouvy bude učit, jak se má chovat dáma. (andiek05)

andiek05

Pro mě zatím jedna z nejlepších částí U-prince série, kterou jsem dosud viděla. Single Lawyer mě bavil od začátku. bylo to vtipné, mělo to zajímavý vývoj a dokonce i překvapivý konec. Neříkám, že tu žádné mouchy nebyly, ale oproti jiným částem se mi tato zdála ... asi prostě lepší, zajímavější. Líbilo se mi, jak se jim do těchto čtyř dílů podařilo dát různá silná vztahová pouta a různým způsobem je více rozvést. Ať už "komplikovaný" vztah mezi Firstclassem a Minute, přátelství mezi Minute a BM, partnerství mezi BM a Pitcherem nebo sourozenecký vztah BM a Firstclasse :-D :-D :-D Single Lawyer bych si pustila klidně hned znovu. ()