Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Romantický
  • Animovaný
  • Akční

Recenze (183)

plakát

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) 

Na film jsem se těšila, byl to pro mě návrat do dětství. Hned na začátku scéna s cubonem byla úžasná, ale ... Pokémoni byli super, ti mě bavili. Příběh byl zajímavý a závěr překvapující, ale dá se říci, že první polovinu jsem se více méně nudila, druhá byla o mnoho lepší, ale vzhledem k tomu, že jsem si nejvíce užila právě samotné pokémony, tak na 4 hvězdičky to nevidím. Dala bych 3,5.

plakát

Aladin (2019) 

Přiznávám, že po traileru jsem byla více méně skeptická s přesvědčením, že toto vidět nemusím. Nakonec jsem názor změnila. Na začátku jsem byla překvapena muzikálnější formou, ale jinak film byl celkově milé překvapení. Všechno bylo tak pohádkově krásné a velkolepé :-D :-D :-D Možná jsem se vrátila do dětských let a možná i tím, že mám ráda indické filmy, tak např. Alího/Aladinův příchod do města jsem si moc užila. Willovi bych dala snad i 10 hvězdiček, moc mě bavil. Úžasně ztvárnil džina. Super! Dále pěkná hudba, super choreografie, nádherné kostýmy a triky a možná i to napomohlo takovému středu mezi klasickou pohádkou a novým filmem. Zajímalo by mě, zda by toto hodnocení bylo úplně stejné, i kdybych viděla Aladina s dabingem .... To možná vyzkouším někdy příště. Ale hlavní důvod, proč jsem dala pět hvězdiček je ten, že mám pocit, že bych klidně zítra na to šla znovu a s chutí, že je to film, který mohu vidět několikrát za sebou a "nikdy" se neomrzí.

plakát

Bolest a sláva (2019) 

Bohužel se musím přiznat, že je to můj první Almodóvarův film, který jsem viděla. I když některé jsem podle názvu zaregistrovala, ale neviděla. Bolest a sláva pro mě rozhodně nebyla ztráta času a rozhodně chci vidět něco dalšího z jeho tvorby. Herecké výkony se mi líbily, všichni byli skvělí, ale za sebe hlavně oceňuji Antonia Banderase, protože v takovéhle roli jsem ho ještě neviděla. Celkově film byl plný emocí, zajímavý, pěkný ... má prostě určité kouzlo.

plakát

Teroristka (2019) 

K hercům nemám vůbec žádné výtky, byly super! Ale domnívala jsem se, že se bude jednat více o komedii, ale tohle pro mě komedie bohužel nebyla. Přestože tam byly skvělé scény, u kterých jsem se zasmála, tak v celku film jako komedie pro mě nevyzníval. Zklamal mě vývoj děje, který z jaksi snahy o zábavnou linii se změnil na "témata", že každý si může dělat, co chce, ozbrojovat se, zabíjet apod. A hlavně závěr, to mi vtipné opravdu nepřišlo ba naopak. Zvažovala jsem o hvězdičku vyšší hodnocení, ale vzhledem k tomu konci jsem prostě nemohla.

plakát

Leobeu yueoselpeu in seoul (2019) (koncert) 

Úžasný zážitek! Když už není možné se zúčastnit na živo, takto krásně zprostředkované :-D Dvě hodiny utekly jako nic.

plakát

Mee Piang Rak (2018) (TV seriál) 

Mee Piang Rak jsem si pustila hlavně kvůli hercům. Toey jsem si oblíbila už v Kluen Cheewit a The Cupids Series. Ale hlavně jsem se těšila na Kena, kterého jsem viděla pouze v TCS, ale plánovala jsem si něco s ním pustit. Takže jakmile jsem objevila Mee Piang Rak, nebylo co řešit. Ze začátku to bylo zábavné a nápadité. Dalo by se říci, že jsem hltala každý díl, ale pak se to zlomilo. Přestože děj byl zajímavý a překvapivý, tak mi začalo vadit váhání a odmítání hlavní hrdinky. Dokonce mě překvapilo, jak moc je hlavní hrdina trpělivý, a že to už dávno nezabalil :-D :-D :-D :-D Postavy mě bavily, příběh měl vývoj, celkově to bylo zábavné. ale chvilkami jsem přemýšlela, zda by mě to stejně bavilo, kdyby tam nebyli tito dva, protože byly okamžiky, kdy jsem dávala přednost příběhu vedlejších postav, ale jinak herci super :-)

plakát

Jan Palach (2018) 

Myslela jsem si, že film bude ... řekněme hlubší. Byl působivý a dojemný, ale za mě bohužel nenaplnil potenciál, v který jsem doufala. Očekávala jsem, že konec bude "dále", že tam bude vyústění toho všeho. Ale když už konec byl takovýto, mně osobně tam chyběl nějaký závěr, ať už třeba i jenom mluvený nebo textový. Ano, u závěrečných titulků běžely nahrávky, ale spíše bych uvítala nahrávky týkající se této konkrétní události, aby film doplnily a uzavřely.

plakát

U-Prince: Single Lawyer (2017) (TV seriál) 

Pro mě zatím jedna z nejlepších částí U-prince série, kterou jsem dosud viděla. Single Lawyer mě bavil od začátku. bylo to vtipné, mělo to zajímavý vývoj a dokonce i překvapivý konec. Neříkám, že tu žádné mouchy nebyly, ale oproti jiným částem se mi tato zdála ... asi prostě lepší, zajímavější. Líbilo se mi, jak se jim do těchto čtyř dílů podařilo dát různá silná vztahová pouta a různým způsobem je více rozvést. Ať už "komplikovaný" vztah mezi Firstclassem a Minute, přátelství mezi Minute a BM, partnerství mezi BM a Pitcherem nebo sourozenecký vztah BM a Firstclasse :-D :-D :-D Single Lawyer bych si pustila klidně hned znovu.

plakát

U-Prince: Extroverted Humanist (2017) (TV seriál) 

Postavu Kiryua jsem si oblíbila již v předchozí části "The Playful Comm-Arts". Líbilo se mi, jak je zábavný a moc jsem se těšila na tuto část s ním. Ze začátku to vypadalo velmi nadějně a myslela jsem si, že "Extroverted Humanist" se zařadí k těm lépe hodnoceným částem této série. Bohužel zábavný duch se změnil ve vážného, což si myslím, že byla škoda. Jinak tato série si u mě drží převážně standardní průměr, takže i zde hodnotím průměrně.

plakát

U-Prince: The Playful Comm-Arts (2016) (TV seriál) 

Po dlouhé době jsem se vrátila k U-Prince sérii. The Playful Comm-Arts není špatný, ale mě osobně tam nebavila, dalo by se říci, ta hlavní zápletka - zvláštní schopnost. Ke konci mi to přišlo už takové narychlo, aby se to vešlo do těch čtyř dílů. Uvažovala jsem o průměrném hodnocení, ale když to porovnám s předchozími částmi, tak ty, které jsem hodnotila průměrně, mě bavily více.

Reklama

Reklama