Alien Expedition

(pracovní název)

Sci-Fi

USA, 2018, 93 min

• Robur

A B C D E ...... Nene ziadne B-cko X-ko X-ko to je... Posadka je taka stupidna ze si zasluzila zomriet uz po prvych titulkoch!(27.1.2019)

Ano, je to B-čko jak vyšité. B-čkoví herci, B-čkové vizuály (aj keď tých zopár na začiatku zvládli slušne). Príbeh je dosť jednoduchý. Choďte preskúmať planétu, všetci tam kľudne podochnite, ale hlavne splňte misiu! Negatíva tu rozpisovať nebudem, pretože každý normálny divák tomuto dá hviezdu alebo menej. Klasicky pre chýbajúcu logiku, zlé herecké výkony, nezmyselný dej, atď atď. Prečo ja som dal 3? Tak po prvé, bavil som sa na B-čkovosti tohto B-čka :D :D (áno chod tam, zdochneš presne takto... HA vravel som ti). Po druhé, chválim aspoň tie začiatočné vizuály z vesmíru a tá syntka mala v tých elasťákoch celkom pekné krivky ;) No a po tretie... po tretie KU**A atmosféra!!! Už pol roka fičím na Retro/SynthWave. Počúvam to hodiny denne a aj keby celá táto sr*čka bola len o počúvaní, tak to hviezdu dostane. SynthWave forever. Aj keď sú na svete lepší interpreti a albumy ako "Meteor - Voyage Into Fear", ale aj tak mňamka. Silno subjektívne 61% - tesné 3*(19.11.2018)