Protagonista filmu se probudí v márnici, je zmatený a pokouší se utéct, avšak  zadrží ho lidé, kteří se mu představí jako „strážci“. Sdělí mu, že dostal ještě šanci pobýt na zemi, ale v jiném těle – jako teenager Min, který nedávno spáchal sebevrždu. Hrdina se tohoto úkolu neochotně ujímá. Má sto dní na to, aby zjistil, jaké okolnosti k tomu činu Mina dovedly, a aby poznal jeho rodinu a přátele. Postupně začíná chápat, kdo je za Minův dobrovolný odchod ze světa odpovědný. (ČSFD)

Lacike

Má to zaujímavý námet a dobrú pointu. Ale škoda, že väčšina filmu je pojatá jak detektívka v ktorej hlavný hrdina postupne odhaľuje, čo sa stalo chlapcovi v ktorého tele sa ocitol. A čo sa týka stopáže, tak je to fakt dlhá detektívka, takže pre mňa tam bolo až príliš veľa hluchých miest. Tá dramatická rovina na mňa príliš nefungovala. Na to mi boli dôvody toho chlapca pre samovraždu dosť nesympatické. Najviac ma nakoniec zaujala technická stránka. Vo filme je viacero cool trikových spomalených scén jak z Matrixu, čo bolo nečakané, ale zato fakt pôsobivé. Takže celkovo to je ok jednohubka s prehnanou stopážou. 6/10. ()