Tony Junior & Dimatik - Kangaskhan

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební / Animovaný
Nizozemsko / Austrálie / Belgie, 2018, 3:16 min

LuiCJ

Na túto skladbu som sa veľmi tešil. Holandský hudobník/DJ Tony Junior a Austrálčan Dimatik vytvorili hardstyleové dielo, ktoré je skutočne výborné. Tony Junior je presne jeden z tých hudobníkov, u ktorého sa mi zatiaľ nepodarilo určiť jeho štýl hudby. Vytvára rôzne skladby spadajúce pod house či big room a teraz už aj hardstyle. U Dimatika je to jasné. Psytrance, hardstyle a kombinácia hardpsy patria k jeho najčastejším, tu sa to dalo očakávať. Dimatik je veľký fanúšik Pokémonov a toto je druhá z troch skladieb pomenovaná podľa jedného z nich. Okrem tejto sú to: Dimatik, Monik & Carroch - Giratina a Dimatik & Weaver - Dragonite. Páči sa mi však, že vydavateľstvo Smash the House nedalo ani tak veľmi najavo, že ide o skladbu "spojenú" s Pokémonom. Aj keď skladba je silne inšpirovaná japonskou kultúrou, vôbec to nie je vidno. Videoklip sa absolútne netýka tohto japonského fenoménu, má fajn príbeh s "historickým" nádychom a zaujímavou animáciou. Všimol, že práve Smash the House točí v poslednej dobe veľmi dobré klipy. Kangaskhan je určite skladba, ktorú sa oplatí počuť. ()