Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Drama
  • Akční

plakát

For All Mankind - Triáž (2021) (epizoda)

Napätie veľmi značne stúpa, zaujímavé sú aj paralely dejových liniek manželstiev jednotlivých párov. Záver to odpáli brutálne (doslova). Akurát nebyť tej zbytočnej “homodrámy”. Inak mimoriadne slušne dramaticky našlápnuté. Teším sa na vrchol.

plakát

For All Mankind - Vzdání holdu (2021) (epizoda)

Solídna epizóda nebyť celej tej nemorálnej pasáže s Karen a Danim. Záver tomu dal neuveriteľne temné grády.

plakát

For All Mankind - Nebuď krutý (2021) (epizoda)

Môže byť. Okrem napätia, konfliktu medzi svetovými veľmocami, či rodinnými vzťahmi, rastie aj imorálnosť. Cítiť, že sa seriál blíži k vrcholu.

plakát

For All Mankind - Dokonalé plány (2021) (epizoda)

Parádne rozbehnutá hlavná dejová avšak neustále brzdená politickou korektnosťou a do očí bijúcimi kvótami, ktoré bohužiaľ súčasná hollywoodska produkcia musí spĺňať. Epitóm toho, na čom padá množstvo ambicióznych projektov.

plakát

For All Mankind - Tíha (2021) (epizoda)

Fajnová epizódka. Osobné príbehove linky Stevensovcov sa pekne rozbiehajú, teším sa na ďalšie časti.

plakát

For All Mankind - Pathfinder (2021) (epizoda)

Úprimne som nečakal, že prvý menší "šok" sa dostavý už pri úvodných titulkoch. V momente ako som videl meno "Andrew Stanton", som si šiel overiť, že či sa skutočne jedná o toho Stantona, ktorý má na svojom režisérskom konte film ako Život chrobáka či Hľadá sa Nemo. Moje overenie sa potvrdilo. Neviem prečo som si to všimol až teraz, okrem tejto režíroval už aj predošlú epizódu... Každopádne sa jedná o pozoruhodnú skutočnosť. Čo sa samotnej epizódy týka, páči sa mi ako sa po dramatickej stránke dej (na Zemi) posúva dopredu. Začínajú tu škrípať aj rasové záležitosti. Osobne si myslím, že by sa epizóda úplne v poriadku zaobišla aj bez toho.

plakát

For All Mankind - Riskantní úkol (2021) (epizoda)

Slabšia epizóda, aj keď páči sa mi celkom riešenie aj tých “pozemských” problémov jednotlivých postáv. Gordo a jeho životné pokračovanie ma dosť zaujíma.

plakát

For All Mankind - Město na kopci (2019) (epizoda)

Parádne finále prvej série. No a ten Sea Dragon na konci… po dramatickej stránke jeden z najlepších seriálov vôbec.

Ovládací panel