Losers

Mickey Duzyj

Kamera:

Adam Uhl

Trevor

Surya Bonalyová bola dievčina, ktorú si adoptovali francúzsky rodičia a začala sa venovať krasokorčuľovaniu, niekoľkrát vyhrala domáci šampionát a predsa na medzinárodnej scéne nezaznamenala veľký úspech.Počas vystúpenia na olympiáde v Lillehameri ako jediná spadla a skončila štvrtá, takže porota bola rasistická. Veď ona vlastne mala dostať zlatú medailu, pretože je afroameričanka a vie stáť na korčuliach....ako inak sa to tvorcovia snažili obrátiť na rasové predsudky v tomto športe. Nedostatok talentu jednoducho po 20 rokoch od ukončenia jej kariéry nepriznáme a spravíme z toho rasistický príbeh, taký skrátka liberálny Netflix je. Alebo ako rasistická biela porota v športe pre bielych jej na majstrovstvách sveta dala "iba" striebro a zlato dostala aziatka z Japonska.V dokumente však sama priznáva, že jej tréner ju uprednostňoval pred ostatnými deťmi a venoval jej podstatne viac času, tak otázkou ostáva kto bol skutočne diskriminovaný. Surya v závere programu hovorí, že navštevuje školy pre čierne deti a hovorí im, že krasokorčuľovanie nie je iba pre bielych ľudí. Tak kto je tu rasista???Rozmýšľam, že každému programu, v ktorom budú afroameričania vykresľovaný ako obete vymyslených rasových predsudkov, budem odteraz dávať hodnotenie odpad, pretože vždy ma iritovali ľudia ktorý prekrúcali skutočnosť tak, aby im vyhovovala. ()