Reklama

Reklama

Brány do pekla

(pořad)
  • USA Portals to Hell
Reality-TV
USA, 2019, 8x42 min

Účinkují:

Jack Osbourne

Obsahy(1)

1. Hotel na Aljašce: Jack Osbourne a Katrina Weidmanová jedou do Juneau na Aljašce. Vedou zcela první vyšetřování v hotelu spojeném s aktivitou démonů.
2. Bobby Mackey's Music World: Jack Osbourne a Katrina Weidmanová jedou do Wilderu v Kentucky, aby navštívili laciný zábavní podnik. Mnoho lidí jej považuje za nejstrašidelnější místo na světě.
3. Vězení Eastern State Penitentiary: Jack Osbourne a Katrina Weidmanová jedou do Filadelfie, kde získají bezkonkurenční přístup do jednoho z nejstarších a potenciálně nejstrašidelnějších vězení v USA.
4. Panství Madame Lalaurie: Jack Osbourne a Katrina Weidmanová jedou do New Orleansu ke zcela prvnímu šetření paranormálních jevů ve strašidelném domě LaLaurie Mansion.
5. Budova opery ve dvojměstí: Jack Osbourne a Katrina Weidmanová jedou do McConnelsville v Ohiu. Prozkoumají majestátní staré divadlo, o němž se tvrdí, že zde straší množství děsivých duchů.
6. Trans-Allegheny Lunatic Asylum: Jack a Katrina jedou do Westonu v Západní Virginii. Zkoumají proslulou strašidelnou nemocnici, která má temnou, 130letou historii.
7. Hospoda Strawberry River: Jack a Katrina jedou do Skinwalkeru v Utahu. Zkoumají pověsti o strašidelné noclehárně a také se podívají na paranormální aktivity v okolí.
8. Pekelný dům na Emerald Hill: Jack Osbourne a Katrina Weidmanová míří do Pensylvánie, aby prozkoumali panské sídlo z 19. století, o kterém se proslýchá, že je plné paranormálních aktivit. (TV ID Xtra)

(více)

Reklama

Reklama