Ať žije Zafari!

• USA Zafari Special
všechny plakáty
Animovaný / Rodinný
Kanada / USA, 2018, 47 min

Zumba si při ochraně Zafari i jeho obyvatel musí poradit bez pomoci moudrého Babatuy a dokázat, že je zafariánem se srdcem na správném místě! Americko-kanadský animovaný film vycházející ze stejnojmenného seriálu... Zumba, zebrované mládě slona afrického, našel nový domov v tajném údolí Zafari uprostřed džungle. Zafariáni přijali nezvykle zbarvené slůně do svého stáda, každý z nich má totiž své vlastní odlišnosti a Zumba mezi lva s peřím plameňáka nebo paviání nosorožčici bez problému zapadl. Teď ale přichází ta nejtěžší zkouška: Zumba se musí naučit spravedlivě rozhodovat a volit schůdná řešení pro všechny obyvatele Zafari, jinak hrozí, že svůj nový domov i přátele ztratí. (Česká televize)

majo25

Akýsi špeciál seriálu Zafari, určený menším deťom, ktorý som ja osobne nezachytil. Ľutujem tie deti. Pretože odfláknutú 3D animáciu asi nepostrehnú, ale ten prapodivný mix crossoverových zvierat už áno - žirafa zmixovaná s pávom, opica zmixovaná a pestrofarebným papagájom, gorila zmixovaná s tučniakom, ružový lev (asi nejaká gay sorta) - to sa len tak nevidí. Trápny lacný humor a rýchlokvasné ponaučenia to zo suterénu tiež nevytrhávajú. Naviac špeciál pôsobí ako viac epizód seriálu spojených dokopy, bez úvodných a koncových titulkov. ()