Sex and the Future

silentname

Možno je to divné, ale občas mám proste chuť vidieť niečo čo je stupidita na n-tú. A dokážem byť spokojný. "Sex And The Future" to skoro zvládol. Myslím si, že sú tu momentky, ktoré mi pasujú na ten koncept a vie to byť dobrá hovadina, no potom sú tu scénky, kde to dotiahnu do tak absurdných momentiek, kde už to vôbec nie je ani len stupídne, ale len hlúpe. V preklade to poviem takto. Ak je niečo stupídne, tak to vie pobaviť. Ak je to len hlúpe, tak je to skôr moment, kedy prevraciam očami. Pravda je, že po prvých 15-tich minútach som to chcel vypnúť, no pokračoval som ďalej. A keď sa trošku rozvinul príbeh a pochopil som o čo tvorcom išlo, nemohol som to označiť za to najhoršie čo som kedy videl. A okrem toho už som tohto roku videl iný film, ktorý chcel priniesť film o tom, ako sa sexuálni roboti stanú budúcnosťou. A to bol "2050". Ale napriek tomu, že sa ten film stretol takisto s veľkou dávkou kritiky z mojej strany, myslím si, že vnútorne niektoré veci zvládol lepšie. Ako fakt, že roboti sa mohli učiť, spoznávať svet a akýmsi silnejším spôsobom prezentovali to, čo ľuďom vnútorne chýbalo. Nebyť všetkých tých nekonečných dialógov v prvej polke, tak to mohlo byť dobré. Lebo určite to malo väčší potenciál než tento film. Je to urobené veľmi tradične, veľmi šialeno, žiadne nejaké hlbšie momentky (možno s výnimkou jednej a aj to nie je úplne zvládnuté) a keď to potom pôsobí, že by sme mohli prísť na koniec, tak to prinesie ešte jeden šialenejší a absurdnejší zvrat, ktorý bol fakt pre mňa za hranicou hlúposti a skôr by sa dalo povedať, že je to už niekoho imbecilita. Ale za tie momentky, ktoré ma pobavili môžem pár bodov pridať, a tiež za pár okey postáv, ktoré som chcel sledovať. Keď som prešiel prvých 15 minút už som nemal nejako chuť to vypnúť a pokojne som to dopozeral. Ak máte radi americké komédie, ktoré si myslia, že ľudia milujú len sex fóry, tak toto je pre vás. Inak to bude komédia, ktorá vás určite viac znechutí. Pre mňa to má pár lepších momentiek, no nič také, čo by som mohol výrazne oceniť. Hodnotenie: D+ ()