The Nothing

všechny plakáty

Aceboris

Mladý a ambiciózny Clayton Thompson chce napísať svoju prvú knihu, je si istý, že najlepšie dielo napíše keď bude vystavený totálnej samote a strachu v neznámom prostredí , napr niekde uprostred lesa, počas noci. Toto celé ma ešte umocniť pocit , že zo sebou nebude mať okrem obmedzeného množstvo potravín, kamery na natáčanie a pár náhradných batérií, žiaden telefón, aby sa nemohol spojiť s okolitým svetom. Tento nápad predostrie svojej priateľke a najlepšiemu kamarátovi Obaja nie sú nadšení, ale nakoľko Clayton na tom trvá, priateľka ho zavezie autom do lesa, so šatkou na hlave aby nevedel kde je , následne ešte absolvujú krátku cestu peso . Ťažko povedať , čo to bolo . Miestami mi to pripomínalo Záhadu BlairWitch, miestami čisté psycho. Isté je , že tu máme ďalší Footage film. Zaujímavé je , ale výborne zachytenie pocitu chlapa, ktorý bol presvedčený, že prežiť 5 dní uprostred lesa je hračka. Hneď prvú noc zmenil názor a tie ďalšie boli ešte horšie. Pokiaľ Ste fanúšikom footage filmu tak to bude pre Vás , aspoň ako taký zážitok. Mne osobne sa tento film nepáčil. Slabá akcia, napätie. Žiadna hudba , je cítiť slabý budget. U mňa 3/10 ()