Helena a její chlapci

Svatba (E23)

(epizoda)
  • Francie Le Mariage

Kri-kri

Johana se rozhodne najít Texasovi snoubenku a navíc i novou dívku Josému, protože Natálii vadí zkoušení o víkendech. Co se týče partnerky pro Texase, napoprvé neuspějí, ochočená krysa se s kanální zcela ignorují. Větší štěstí mají dívky při hledání nové přítelkyně pro Josého, v kavárně natrefí na Benediktu a ještě týž večer si všichni vyjdou na společnou večeři. Nakonec se holkám podaří najít v kanálu i partnerku Texasovi. Zábavná je scéna, kdy všichni tři kluci celí špinaví z procházky kanálama přijdou do kavárny a Benedikta v šoku k holkám: "To jsou vaši snoubenci?!" Vtipný originální příběh a hlavně první díl s Benediktou. 100% ()

Ebibrigi

Moje srdeční epizoda. Baví mě na ní každý kousek. Poprvé je v hlavní roli potkaní sameček Texas a jeho námluvy. Senzační Johanna opět perlí od začátku do konce. Kristian málem dostal osypky, když Johannu napadla svatba. “Né né počkej Johanno, ne tak rychle. Něco takového pusť z hlavy. To by nešlo, každopádně jsme přece moc mladý...” Brání se Kristián. “Ale ne my, mluvím o Texasovi, opravdu je lepší někoho mít a my ho musíme oženit.” 😃😀😃😀 To je teda nápad. 😀 Pobaví, jak se holkám nedaří námluvy pro Texase, když mu seženou samičku odchovanou v zajetí. A tak se pokusí sehnat samičku kanální. Úplně živě jsem si uměla představit kluky v kanále, hledající potkaní samičku a i Kristiánovy výstřelky při tom. Když do kavárny za ostatními přichází Natálie a sedá si vedle Kristiána, ozve se Johanna: “Nezneužívej toho, Natálie.” Natálie:”Bez obav, nepřeberu ti ho.” Kristián:”Jo, nezájem, Natálie není můj typ.” No řekla bych, že Kristián nemluví pravdu, neboť v E6 je do Natálie zamilovaný. Takže minimálně jeho typ určitě je. A nejlepší z celé epizody je seznámení se s Benediktou, moje nejoblíbenější postava. Holky měly štěstí najít tak hodnou, křehkou a úpřimnou dívku pro Chozého. Akorát si ji on, děvkař, vůbec nezasloužil. TOP epizoda. ****** ()