Helena a její chlapci

Štěstí (E116)

(epizoda)
  • Francie Le Bonheur

Kri-kri

Kristián s Johanou od jejího návratu prožívají bouřlivé dny plné lásky. Jelikož se ani jeden nevrátil na noc domů, oba zbývající páry si domýšlejí vášnivé prožitky. Ve skutečnosti Kristián celou noc opravoval Johanino auto. "Ty jsi strávil celou noc pod kapotou? Kristiáne, budu ti muset konečně říct, jak se to má s holkama dělat.":) Oba, celí zamazaní od kolomazi se jdou společně vykoupat a přitom zcela vytopí pokoj děvčat. K dovršení všeho nezaregistrují ani požár a příchod hasičů do garáže. José je bláznivě zamilovaný do Anežky a vyhledává její společnost. Ona mu ale odolává, nemá chuť znovu si začít se zadaným klukem. Natálie se holkám omluví za krádež písně, koupila i dárek Johaně. Pěkná závěrečná scéna, v níž si Kristián s Johanou vyznávají lásku. 100% ()

Ebibrigi

Všichni jsou šťastní nad návratem Johanny. Opravdu mile a nečekaně mě překvapí Natálie, která se staví za holkama na pokoj a omluví se za svoje ošklivé chování vůči nim a za krádež jejich písničky. A donese Johanně dárek. Velmi milé gesto. Johanna a Kristián stráví spolu noc, avšak trochu jinak než jak si představovali. Johanna: "Je to tvrdé strávit celou noc na venkově spravováním mého shnilého auťáku." To mluví za vše. Oba se vrátí ráno do garáže, umazaní od kolomazi. Rozhodnou se proto jít osprchovat do dívčího pokoje. Johanna: "Kristiane, nebojíš se kousku okapové roury?" Kristián: "Když na konci čeká odměna, tak nikdy ne." Jak se zdá, společná koupel nebyl nejlepší nápad, Natálie přiběhne za ostatními do kavárny. "Pojďte honem, nevím co se děje ve vašem pokoji ale tam jsou snad Niagarské vodopády." Milovaný KriKri se málem utopil ve vaně. Johanna ho chtěla zachránit, skočila za ním do vany s úmyslem dát mu umělé dýchání z úst do úst a noha ji sklouzla po hadici, kterou vytrhla a voda valila a valila. Tedy celý pokoj promáčený, vodu se jim zastavit nepodařilo, a tak Mikuláš zavolal instalatéry. Helena: "Johanno, chtěli jsme abys tu už byla ale myslím, že je lepší tě mít na obrázku." Večer pak Kristian pustí Johanně písničku, kterou pro ni složili. Johanna je dojatá a vyznají si vzájemnou lásku. "Víš, když jsi odjela, tak jsem odumíral, všem jsi chyběla, viděl jsem Helenu se slzami, když jsi tu nebyla. Johanno, už neodjížděj." Johanna: "Kristiáne, nemůžu bez tebe žít." Zatímco tato dvojice jen kvete, vztah Benedikty a Chozého právě prochází krizí. Chozé je totiž velmi zamilovaný do Anežky a snaží se získat si její náklonnost. Bohužel, ta to necítí stejně a Chozého striktně odmítá. Choze je Anežkou natolik zaměstnaný, že Benediktu zanedbává a ta se cítí osamělá a nešťastná. Něžná epizoda o lásce Johanny a Kristiána, která patří k mým nejmilejším. ()