Helena a její chlapci

Vina (E174)

(epizoda)
  • Francie La Faute

Kri-kri

Mikuláš se nevrátil na noc domů, zato José přijde ke klukům žádat o azyl, neboť s Benediktou a Adélou už je to k nesnesení. Helena se svěří Lole a Johaně o večeři s Jakubem a že je Mikuláš spolu zahlédl na nádraží. Vtipná mi přijde hláška "Nemohla´s ho chytit? "Ne, to nešlo." "Máš pravdu, běhat moc neumíš.":) Bene s Adélou vylezou za klukama po okapu a sdělí jim, že Mikuláše zahlédly v nočním baru s Natálií. Helena si to pak s ní jde vyřídit, díky čemuž jsme v této jediné scéně z celého seriálu mohli zahlédnout Natáliin pokoj. Helena se cítí provinile, ale nakonec se Mikuláš vrátí a s Helenou si slíbí, že o tom co se stalo nikdy nebudou mluvit. 95% ()

Ebibrigi

Kristián a Sebastian si večer na pokoji dělají starosti o Mikuláše, který se stále ještě nevrátil a už je fůra hodin. Navíc jim Helena stále volá a ptá se jestli Mikula přišel. Oba tuší, že se pravděpodobně pohádali. V tom někdo zaklepe na dveře. Kluci doufají, že je to Mikuláš, že si jen zapomněl klíče. Místo něho je však za dveřmi Chozé s báglem. Prosí kluky o azyl. Radši vezme nocleh v tvrdé vaně než u sebe doma s těma dvěma fúriema. Dle něho se to tam nedá vydržet, že se Benedikta s Adélou zbláznily. Nenechají ho ani v klidu vyspat. Obě se baví tím, že ho pozorují jak spí. A mluví na něj jako na miminko. “Ty náš malý Chozíčku, jakpak to slaďoučce hajáš…” 😀 Chytil nerva a utekl od nich ke klukům. Až po chvíli si uvědomil, že v pokoji chybí Mikuláš.  V pokoji u holek je taktéž cosi něco ve vzduchu. Helena je zarputile upoutaná k telefonu a Johanna ani Lola z ní nemohou dostat co se děje.  Nakonec Helena vyloží karty na stůl a přizná se, že strávila večer s Jakubem. A co hůř, uviděl je na nádraží Mikuláš, když ho Helena doprovázela a drželi se za ruce. Jakmile to Mikuláš uviděl, vzal nohy na ramena a utekl.  Johanna:”Nemohlas ho chytit?”  Helena:”Ne to nešlo.”  Johanna:”Máš pravdu, běhat moc neumíš.” 😀  Mikuláš utekl, zmizel a Helena je nešťastná, hledá ho. Bojí se o něho aby neudělal nějakou hloupost.  Bohužel ani následující ráno se Mikuláš ještě neobjevil. Chozé se probouzí a vstává z vany, trochu rozlámaný ale všechno je mu milejší, než to u něj doma.  Najednou kdosi zaklepe na okno. Ano je to návštěvička pro Chozého. Adéla a Bene si pro něho přišly. To jak se snaží před nima schovat ve skříni je TOP. Úkryt je však marný. A holky navíc řeknou, že nezvěstného Mikuláše viděly v nočním klubu s Natálií.  Kristián tedy příjde Heleně sdělit, že je Mikuláš vpořádku a byl viděn s Natálií. Ta ve vteřině vystřelí jak když ji vosa píchne a míří k Natálií na pokoj. Vrazí k ní jak fúrie, chytne ji pod krk a domáhá se od ní kde je Mikuláš. Dozví se jen to, že u ní Mikula byl ale že mezi nimi k ničemu nedošlo. A kde je Mikula nyní, Natálie neví.  Později se sejdou všichni v garáži, radí se společně co dál, uklidňují Helenu.  V tom přichází Mikuláš, ostatní je nechají osamotě a dvojice se usmíří.  I svatá Helena se dopustí chyby, dokáže šlápnout vedle. Nikdo není dokonalý. Mrzí mě jen, že v předchozí epizodě Jakub odjel a že se nezdržel déle. ()