La Línea: Policajti proti všem

• Španělsko La línea: La Sombra Del Narco (více)
Španělsko, 2020, 2 h 10 min (Minutáž: 29–38 min)

Epizody(4)

Kousek od pobřeží Afriky leží španělské město La Línea, ve kterém se to hemží pašeráky drog. Policisté spolu se starostou ale chtějí situaci změnit. (Netflix)

Recenze uživatele Marze k tomuto seriálu (4)

La Línea: Policajti proti všem (2020)

Je to dost depresivní noir. Zachytit se podaří jen zlomek drog. Poptávku určují spotřebitelé, kteří si zničí životy. Nejhorší je, že drogy berou i některé těhotné drogy. Zde už hranice osobní svobody končí. Někteří policisté vypadají nevyhořelí. ()

Epizoda 1 (2020) (E01)

Po shlédnutí jsem nabyl dojmu, že pašování drog do Evropy je podobné jako připlouvající migranti. Demograficky vymírající Evropa je potřebuje na práci, takže je pohraniční služba Frontex odchytává už na moři a dováží do EU. ()

Epizoda 3 (2020) (E03)

O španělském letovisku sužovaném obří nezaměstnaností mladých a obchodem s drogami. Velký prostor je věnován nějaké kravce, která si občas přivydělá jejich pašováním, aby mohla chodil do restaurací, ale drží se na uzdě kvůli svým dětem. ()

Epizoda 4 (2020) (E04)

Příběh o jednom schopném starostovi a operaci Dvojí zrada, které se zůčastnilo 600 policistů. Pod Gibraltarskou skálou jsem byl jeden teplý den koncem září na kole. ()