Otevři oči (TV film)

Talk-show / Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2013, 37 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Obecné představení aktivit organizace Otevři oči a základní osvěta za práva zvířat především pro laickou veřejnost. Vzhledem k tomu, že jde o naprostý základ, který jsme viděli a slyšeli na x přednáškách, nejsou to informace pro eticky vzdělaného člověka nijak nové či enormě zajímavé, nicméně svou cílovou skupinu si určitě najde a rozhovor může dobře posloužit jako vzdělávací minimum.(29.12.2016)

Moje hodnotenie 5 hviezdičiek patrí združeniu Otevři oči a Barbore Hunčovskej a Marekovi Voršilovi, nie tej new age anjelskej internetovej televízii, ktorá im poskytla priestor, hoci som tomu rád. Animal rights tematiku treba dostať do médií kdekoľvek a akokoľvek :D(11.12.2016)

Aktivisti Barbora Hunčovská a Marek Voršil podávajú základné informácie o organizácii Otevři oči a o zneužívaní zvierat či v mäsovom, mliečnom alebo kožušinovom priemysle. Osobne by som rozhovor pustila niekomu, kto nie je veľmi informovaný ale má záujem sa dozvedieť niečo viac a video zábery by nemusel na prvýkrát zvládnuť.(28.2.2017)