Some Southern Waters

silentname

Takéto filmy sú vždy veľmi zaujímavé. Neviem síce či by som ich dokázal niekomu odporúčať, no minimálne za seba mám pocit, že som rád, že som im venoval pár minút svojho času. "Some Southern Waters" mi v niečom pripomína starý "Carnival Of Souls". Oba filmy sú čiernobiele, pôsobia veľmi mysteriózne a abstraktne a na konci dospejeme k rovnakému záveru. Takže ak ste videli ten film, myslím si, že toto vás nebude mať moc v čom prekvapiť. Okrem toho ale "Carnival Of Souls" bol aj oveľa zaujímavejší a nepôsobil tak rozsypane a krkolomne. Miestami som mal skutočne pocit, že film strieľa hrach na stenu a čaká či sa tam niečo uchytí. A niekoľko zaujímavých nápadov tu je. Ale film skôr pohlcuje svojou atmosférou a nápadmi, než výsledným spracovaním. Nechcem o tom hovoriť moc, ale nenašiel by som asi nikoho, komu by som to dokázal odporúčať. Asi sa to bude odrážať od toho, ako vnímate spomínaný "Carnival Of Souls". Ak sa vám ten film páčil, možno si v tomto niečo nájdete. Ak nie, tak sa od toho držte ďalej. Ak ste ho nevideli, skúste a uvidíte sami. Za jedno pozretie nič nedáte a ak by vás to nebavilo, môžete to kedykoľvek vypnúť. Hodnotenie: C+ ()