silentname odpad!

Tak toto sa nepodarilo. "On-Site" je priam ukážkovým príkladom mizerného thrilleru, ktorý dopláca na svoju lacnosť. Patrick Roberts sa okrem réžie a scenáru staral ešte aj o produkciu a očividne spraviť film, ktorý by dosahoval aspoň kvality priemerného thrilleru bolo vysoko nad jeho rozpočet. Kde sú problémy? Začnime tým, že je tu podľa mňa málo postáv. Toto je bytový komplex, kde máme 100 bytov. Verím tomu, že väčšina z nich je využitá. No očividne tento film nemal peniaze na komparz. A často pozeráme na prázdne haly, prázdne koridory a stretávame sa s tými istými dvomi postavami dokola a dokola a dokola. Samozrejme teda spolu s treťou postavou, našou manažérkou Lisou. Sú tu ešte dokopy 2 ďalšie postavy, no tie tu nemajú skoro žiadnu rolu a nebudem ich ani komentovať. Herecké výkony sú slabé. Chelsea Jordan miestami skutočne pôsobí ako keby sa vo svojej role absolútne stratila a nevie čo má dokopy robiť. A tak to hrá ako stratené dievčatko. "Lisa is sad. Lisa is smart ... Lisa is lonely." a podobné vety, ktoré za chvíľku budú nervydrásajúce. Gabi Alves hrá síce sympatickú postavu, no o jej hereckom výkone sa to moc povedať nedá. Pôsobí veľmi neskúseno a musí ešte vyzrieť. Toto nebolo veľmi presvedčivé. Napriek tomu, že sa snažila. No a poďme na tie najväčšie problémy. Príbeh, produkcia a zvuková mixáž. Príbehovo toto neponúka nič. Je to predvídateľné od a do zet, jednanie postáv je nudné a okrem toho film prináša aj príbeh Lisy (alebo teda sa tvári, že ho prináša), lebo ju tu niekoľko zbytočných a nič nepridávajúcich flashbackov, ktoré mohli ísť z filmu von a dokopy by sme neprišli o nič. Lebo z toho čo sa deje nám je úplne jasné, čo sa bude diať ďalej. Z nekvalitnej produkcie by som vypichol scénku, kde Lisa zabije mačku. Ktorá ani nevyzerá ako živá mačka ale ako nejaká elektronická hračka. Tak sa tvorcovia snažili nás presvedčiť. A potom tá zvuková mixáž. Najhoršia čo som asi kedy v živote zažil. Tento film ma presvedčil, že aj ľudia, ktorí sa tomuto venujú si za svoju prácu zaslúžia oscarovú sošku. Pretože tu máme obrovské množstvo zvukových efektov, ktoré sú 3x hlasnejšie, než by reálne mali byť. Podľa mňa ich cieľom malo byť budovanie napätia, no miesto toho z nich iba človeka bolí hlava. Toto je fakt zlý film ľudia. Fakt fakt zlý film. Nenájdem dôvod, pre ktorý by som to odporúčal. Vyzerá to lacno, spracované je to lacno a výsledný dojem je vysoko lacný. A narozdiel od iných lacných filmov, nad ktorými som sa zľutoval, tento nemal v sebe ani jeden nápad, ktorý by stál za zmienku alebo nejaký moment, kde by som mal pocit, že to sledovanie aspoň trošku za niečo stojí. Bohužiaľ, nestojí. A najhoršie na tom všetkom je fakt, že viac ako hodinu sa počas filmu nestane absolútne nič. Hodnotenie: F ()