Epizody(12)

Timothy

Duet je snad za sto hvězd. Seriál je ze školního prostředí, což mě udělá většinou šťastným, ačkoliv mám již dávno po. Jediná známá herečka pro mě byla Jung-eui Noh a i u té jsem si chvíli říkal, "kde já ji viděl", takže osvěžení v podobě neokoukaných tváří. Ústřední dvojice ladí chemicky a fandil jsem jim, ostatní nezaostávají vlastně skoro v ničem, hlavně ta zrzka, wau! Kde je ta hranice kamaráda, kdo ví, ať tam běží! ()

skorpik42

Prvý diel ma úplne nechytil, ale postupne som sa tešila, čo sa bude diať ďalej. Hlavný hrdina sympatický, ale mierne nerozhodný a hlavná hrdinka mi prišla nevýrazná. Ale spolu pôsobili prirodzene. Nepochopila som úplne pohnútky Ji Min, ktorá asi chcela, aby jej Ha Neul čítal myšlienky a on sa teda čertovsky snažil. Potešil ma záver, kedy sa odhalilo, kto píše záhadné listy a tuto osobu so m teda vôbec netypovala. Ako najkrajší moment celého seriálu vidím spoločný duet v 6. diely, to je naozaj krásne. Celkovo na mňa seriál pôsobil príjemne a k spoločnej pesničke sa určite ešte vrátim. ()