foto

Ruggero Pasquarelli

  • nar. 10.9.1993 (24 let)
    Città Sant'Angelo, Itálie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ruggero Pasquarelli (nar. 10. září 1993) je italský zpěvák a herec. Je známý především díky italské verzi show The X-Factor, které se zúčastnil v roce 2010, a díky latinskoamerickým seriálům Violetta (2012-2015) a Soy Luna (2016-současnost).

Ruggero se narodil v roce 1993 v Città Sant'Angelo, v provincii Pescara v italské oblasti Abruzzo. Zpívat a tancovat začal již v šesti letech. V roce 2004, když mu bylo 11 let, se zapsal do herecké školy. Od roku 2009 je součástí angolské hudební skupiny 65013, což je skupina zpěváků, která zpívala covery různých písniček na koncertech do roku 2010. Má vystudovanou hru na kytaru, klavír a také zpěv.

V září 2010 se pokusil prodat svůj pěvecký talent v italské verzi soutěže The X-Factor. V průběhu soutěže si zazpíval hity jako např. "Tu vuo' fa' l'americano" od Renata Carosone, "You're the First, The Last, My Everything" od Barryho Whitea a další písně od interpretů jako např. Alex Britti, Maroon 5 či Elton John. Probojoval se až do fáze živých vystoupení a v celkovém žebříčku se umístil na 6. místě.

V roce 2012 dostal nabídku zahrát si výměnného studenta z Itálie Federica Paciniho v latinskoamerickém seriálu Violetta. Znamenalo to, že musel ze dne na den opustit rodnou zemi a přestěhovat se do Buenos Aires v Argentině. V první série úspěšného seriálu se objevil pouze v pár epizodách, podobně tomu bylo také ve druhé sérii. Ve třetí série se stal stálou postavou a díky roli Federica si získal miliony fanoušků po celém světě. Po skončení seriálu Violettase hlavní protagonisté stali součastí rozlučkového turné Violetty, které Ruggero absolvoval pouze na koncertech v zemích Latinské Ameriky. Poté se turné přesunulo do Evropy, jenže Ruggero mezitím dostal novou pracovní nabídku - hrát hlavní roli v novém latinskoamerickém seriálu Soy Luna.

Ruggero díky natáčení seriálu Soy Luna strávil určitý čas v mexickém Cancúnu, kde se natáčely první epizody tohoto seriálu, později se ale natáčení přesunulo do Buenos Aires. 24. 12. 2015 vystoupil se zpěvačkou a herečkou Karol Sevillou v zábavním parku v americkém Orlandu s ústřední písní seriálu tohoto seriálu, která nese název Alas.

Kromě natáčení seriálu Soy Lunase také věnuje natáčení videí na YouTube spoleně s jeho přítelkyní Candelarií Molfese, která ztvárnila postavu Camily v seriálu Violetta. Natáčejí miniseriál s názvem "Ruggelaria".

Jakub "brecht98" Albrecht

Herecká filmografie

TV seriály

2016 Soy Luna (TV seriál)
2012 Violetta (TV seriál)

Dokumentární

2015 Violetta: Cesta na vrchol (TV film)
2014 Violetta koncert (koncert)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace