foto

Alexandr Kušajev

  • nar. 8.3.1973 (46 let)
    Moskva, Rusko, Sovětský svaz

Biografie

Tento tvůrce ještě nemá přidanou biografii.

Producentská filmografie

Filmy

2019 Muzyka mojej duši (TV film)
Trezvyj voditěl
Upravdomša (TV film)
Žena mojego muža (TV film)
2018 Lidija
Na obryve (TV film)
Na poroge ljubvi (TV film)
Nadlomlennyje duši (TV film)
Novogodnij express (TV film)
Obratnaja storona ljubvi
Oljuška (TV film)
Opavšije lisťja (TV film)
Prizraki prošlogo (TV film)
Sila obstojatělstv (TV film)
Skazki Rubljovskogo lesa (TV film)
SuperBobrovy. Narodnyje mstiteli
Zloumyšlennica (TV film)
Ženščiny (TV film)
2017 Akušerka (TV film)
Bljuz dlja senťabrja (TV film)
Choču byť sčastlivoj (TV film)
Chrani těbja ljubov moja (TV film)
Děrži meňa za ruku (TV film)
Izmoroz (TV film)
Jabločko ot jabloňki (TV film)
Kalejdoskop suďby (TV film)
Kitajskij Novyj god
Kuchňa. Posledňaja bitva
Mesť kak lekarstvo (TV film)
Možno mně těbja obňať? (TV film)
Ni za čto ně sdamsja (TV film)
Nikomu ně govori (TV film)
Poka smerť ně razlučit nas (TV film)
Privet ot aista (TV film)
Rodnoje serdce
Sčastlivaja seraja myš (TV film)
Sčastě iz oskolkov (TV film)
Vtoraja molodosť (TV film)
2016 Blesťaščej žizni lepestok (TV film)
Cena izmeny (TV film)
Cholodnoje serdce (TV film)
Echo grecha (TV film)
I-sajděr
Kuzněc mojego sčasťa (TV film)
Moj čužoj rebenok
Moroz po kože
Něljogkoje sčastě (TV film)
Opjať zamuž (TV film)
Ostorožno! Vchod razrešjon (TV film)
Otogrej moje serdce (TV film)
Pocelujev most
Poslednij lepestok (TV film)
Pravo posledněj noči (TV film)
Rasplata za sčastě (TV film)
Serděčnaja nědostatočnosť (TV film)
SuperBobrovy
Zlaja suďba (TV film)
Zlaja šutka (TV film)
2015 Alla v poiskach Ally
Oskolki chrustalnoj tufelki (TV film)
Ostaňtěs navsegda (TV film)
Po sekretu vsemu svetu (TV film)
Poslednij rubež
Prostiť za vsjo (TV film)
Rabota nad ošibkami (TV film)
Rebelská unie
Součastniki (TV film)
Strana čuděs
V těsnotě, da ně v obidě (TV film)
Vo imja ljubvi (TV film)
Za čužije grechi (TV film)
Šans (TV film)
Šjopot
2014 Idealnaja para (TV film)
Ja ně smogu těbja zabyť (TV film)
Krov s molokom (TV film)
Kuda uchodit ljubov (TV film)
Ně pokidaj meňa, Ljubov (TV film)
Polcarstva za ljubov (TV film)
Rokovoje nasledstvo (TV film)
Sjurpriz dlja ljubimogo (TV film)
Stavka na ljubov
2013 Berega (TV film)
Berega ljubvi (TV film)
Buduščeje soveršennoje (TV film)
Dlouhý šťastný život
Dva mgnovenija ljubvi (TV film)
Ivan, Amirův syn
Ja budu rjadom
Ja podarju těbe ljubov (TV film)
Ja těbja nikogda ně zabudu (TV film)
Ljubov iz probirki (TV film)
Ljubov na četyrjoch kolesach (TV film)
Maša i Medveď (TV film)
Moj belyj i pušistyj
Ninkina ljubov (TV film)
Odnaždy prestupiv čertu (TV film)
Otěc poněvole (TV film)
Podari mne nemnogo tepla (TV film)
Prostaja děvčonka (TV film)
Prošlym letom v Čulimske
Rajskij ugolok
S čistogo lista (TV film)
Semejnoje sčasťje (TV film)
Serebristyj zvon ručja (TV film)
Sčastlivyj maršrut (TV film)
Tam, gdě jesť sčastě dlja meňa (TV film)
Tango motylka (TV film)
Treťja popytka (TV film)
Ty zaplatiš za vsjo (TV film)
Vals-Boston (TV film)
Vesomoje čuvstvo (TV film)
Čužije děti (TV film)
Čužoje lico (TV film)
2012 Alibi naděžda, alibi ljubov (TV film)
Andrejka (TV film)
Ja jego slepila (TV film)
Jabločnyj spas (TV film)
Klubničnyj raj (TV film)
Majskij dožď (TV film)
Molodožjony (TV film)
Novogodňaja žena (TV film)
Něpuťovaja něvestka (TV film)
Něvesta mojego ženicha (TV film)
Obmeňajtěs kolcami (TV film)
Otěl dlja Zoluški (TV film)
Petrovič (TV film)
Posledňaja žertva (TV film)
Pover, vsjo budět chorošo... (TV film)
Povezjot v ljubvi (TV film)
Pozdňaja ljubov (TV film)
Prodajotsja koška (TV film)
Rusalka (TV film)
Udivi meňa (TV film)
Vasilki dlja Vasilisy (TV film)
Žena Štirlica (TV film)
Žiť
2011 Bespridannica (TV film)
Eta ženščina ko mně (TV film)
Zolotyje něbesa (TV film)
Žažda (TV film)
2010 Alexandra (TV film)
Dočki-matěri (TV film)
Jak jsem strávil tohle léto
Karusel (TV film)
Ošklivé káčátko
Škola proživanija (TV film)
2009 Kogda my byli sčastlivy... (TV film)
Pěrvaja popytka (TV film)
Skazka pro temnotu
2008 Vybor mojej mamočki (TV film)

TV seriály

2019 Drugije (TV seriál)
Sklifosovskij 7 (TV seriál)
Šag k sčasťju (TV seriál)
2018 Akvareli (TV seriál)
Berjozka (TV seriál)
Doktor Ulitka (TV seriál)
Dožiť do ljubvi (TV seriál)
Děvočki ně sdajutsja (TV seriál)
Galina (TV seriál)
Graždanskaja žena (TV seriál)
Kaťkino pole (TV seriál)
Klub obmanutych žen (TV seriál)
Kogda solnce vzojďot (TV seriál)
Ljubov po najmu (TV seriál)
Marusja (TV seriál)
Na kraju (TV seriál)
Odna žizň na dvoich (TV seriál)
Ostaťsja v živych (TV seriál)
Sidělka (TV seriál)
Suchar (TV seriál)
Těň (TV seriál)
Učilka (TV seriál)
V čužom kraju (TV seriál)
Vperedi děň (TV seriál)
Čužaja (TV seriál)
2017 Bračnyje igry (TV seriál)
Bumerang (TV seriál)
Cvet speloj višni (TV seriál)
Dvojnaja lož (TV seriál)
Jelena Prekrasnaja (TV seriál)
Koroleva "Margo" (TV seriál)
Krovavaja baryňa (TV seriál)
Krugovorot (TV seriál)
Krylja Pegasa (TV seriál)
Mať za syna (TV seriál)
Naživka dlja angela (TV seriál)
Novyj muž (TV seriál)
Ogoň, voda i ržavyje truby (TV seriál)
Ošibka molodosti (TV seriál)
Perekrjostok (TV seriál)
Sklifosovskij 6 (TV seriál)
Svidětělstvo o rožděnii (TV seriál)
Sčastlivaja žizň Xenii (TV seriál)
Torgsin (TV seriál)
Vera (TV seriál)
Vybor (TV seriál)
Čistoserděčnoje priznanije (TV seriál)
Čužoje sčastě (TV seriál)
Ženich dlja duročki (TV seriál)
2016 Bez prava na ošibku (TV seriál)
Doktor Anna (TV seriál)
Dolgi sovesti (TV seriál)
Děňgi (TV seriál)
Gorodskaja rapsodija (TV seriál)
Istina v vině 2 (TV seriál)
Kovarnyje igry (TV seriál)
Kuda uchoďat doždi (TV seriál)
Ljubov kak stichijnoje bedstvije (TV seriál)
Na perekrjostke radosti i gorja (TV seriál)
Navažděnije (TV seriál)
Ně togo polja jagoda (TV seriál)
Něnavižu (TV seriál)
Něvaljaška (TV seriál)
Odinočestvo (TV seriál)
Ona sbila ljotčika (TV seriál)
Osinoje gnězdo (TV seriál)
Ot pečali do radosti (TV seriál)
Podmena (TV seriál)
Podsadnaja utka (TV seriál)
Posle mnogich bed (TV seriál)
Prošče parenoj repy (TV seriál)
Razbityje serdca (TV seriál)
Sklifosovskij. Reanimacija (TV seriál)
Skolko stoit sčastě (TV seriál)
Sljozy na poduške (TV seriál)
Staršaja žena (TV seriál)
Treťja žizň Darji Kirillovny (TV seriál)
Ukraděnnoje sčastě (TV seriál)
Valkiny něsčasťja (TV seriál)
Vasilisa (TV seriál)
Vernosť (TV seriál)
Za lučšej žizňu (TV seriál)
Za polčasa do vesny (TV seriál)
Zapach lavandy (TV seriál)
Zavtrak v postěl (TV seriál)
Čelnočnicy (TV seriál)
Čjornaja koška (TV seriál)
Ťošča-komandir (TV seriál)
Žemčuga (TV seriál)
2015 Barista (TV seriál)
Bežať nelzja pogibnuť (TV seriál)
Cholodnoje bljudo (TV seriál)
Dom dlja kukly (TV seriál)
Domrabotnica (TV seriál)
Doč za otca (TV seriál)
Istina v vině (TV seriál)
Išču mužčinu (TV seriál)
Kto ja (TV seriál)
Ljubov, kotoroj ně bylo (TV seriál)
Ljubovnaja set (TV seriál)
Mezaljans (TV seriál)
Moskovskaja borzaja (TV seriál)
Pečeně s predskazanijem (TV seriál)
Posledňaja žertva Anny (TV seriál)
Potomu čto ljublju (TV seriál)
Provincialka (TV seriál)
Sindrom nědoskazannosti (TV seriál)
Skazki mačechi (TV seriál)
Sklifosovskij 4 (TV seriál)
Sredstvo ot razluki (TV seriál)
Těorija něverojatnosti (TV seriál)
Udar zodiaka (TV seriál)
Zatmenije (TV seriál)
2014 Dom spjaščich krasavic (TV seriál)
Drugaja semja (TV seriál)
Gjulčataj. Radi ljubvi (TV seriál)
God v Toskane (TV seriál)
I šarik verňotsja (TV seriál)
Ja vsjo preodoleju (TV seriál)
Jesli ty ně so mnoj (TV seriál)
Krasivaja žizň (TV seriál)
Ljubiť nělzja něnaviděť (TV seriál)
Moja mama protiv (TV seriál)
Naděžda (TV seriál)
Něverojatnyje priključenija Aliny (TV seriál)
Otěc Matvej (TV seriál)
Pljus Ljubov (TV seriál)
Polosa otčužděnija (TV seriál)
Sklifosovskij 3 (TV seriál)
Slabaja ženščina (TV seriál)
Slepoj rasčet (TV seriál)
V čas bedy (TV seriál)
Vdovec (TV seriál)
Vesnoj rascvetajet ljubov (TV seriál)
Vračicha (TV seriál)
Vsjo sokrovišča mira (TV seriál)
Vysokaja kuchňa (TV seriál)
Vzgljad iz večnosti (TV seriál)
2013 Aňutino sčastě (TV seriál)
Cena ljubvi (TV seriál)
Cyganskoje sčastě (TV seriál)
Dněvnik svekrovi (TV seriál)
Falšivaja nota (TV seriál)
Illjuzija sčasťja (TV seriál)
Karina krasnaja (TV seriál)
Ključi ot prošlogo (TV seriál)
Koroleva banditov (TV seriál)
Ljubov bez lišnich slov (TV seriál)
Mirt obyknovennyj (TV seriál)
Ně otpuskaj meňa (TV seriál)
Nězabudki (TV seriál)
Ona ně mogla inače (TV seriál)
Penelopa (TV seriál)
Pjatyj etaž bez lifta (TV seriál)
Pod znakom luny (TV seriál)
Pravo na ljubov (TV seriál)
Pričal Ljubvi i Naděždy (TV seriál)
Prostaja žizň (TV seriál)
Skalolazka (TV seriál)
Sklifosovskij 2 (TV seriál)
Ukradi meňa (TV seriál)
Verni meňa (TV seriál)
Vozrast ljubvi (TV seriál)
Vremja dočerej (TV seriál)
Vtoroj šans (TV seriál)
Zemljak (TV seriál)
Zolotaja kletka (TV seriál)
Čužaja ženščina (TV seriál)
2012 A sněg kružit... (TV seriál)
Děrevenskaja istorija (TV seriál)
Mať i mačecha (TV seriál)
Ně uchodi (TV seriál)
Sklifosovskij (TV seriál)
Sklifosovskij 1 (TV seriál)
2011 Babuška na snosjach (TV seriál)
Bělaja vorona (TV seriál)
Gjulčataj (TV seriál)
Golubka (TV seriál)
Ja doždus (TV seriál)
Ně žaleju, ně zovu, ně plaču (TV seriál)
Četyre vremeni leta (TV seriál)
Žena generala (TV seriál)
2010 Dom maljutki (TV seriál)

Scenáristická filmografie

TV seriály

2016 Čelnočnicy (TV seriál)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace