foto

Jessica Anderson

Biografie

Jessica, která si také říká Jessa, je herečka švédsko – korejského původu. Je nejmadší ze tří sester – její starší sestry se jmenují Erika a Kimberly. Jessica navštěvovala Ball State University v Indianě, kde studovala divadlo a komunikaci. Jessica se angažuje také v charitativních a ekologicky orientovaných aktivitách – je členkou UNICEF a Natural Resources Defense Council. Ve volném čase ráda hraje na piano a je velkým sportovním fanouškem – miluje Chicago Cubs.

Poprvé se mihla na filmovém plátně ve filmu KISS KISS BANG BANG, zde ale ještě nešlo o mluvenou roli. Později se objevila jako členka gangu ve dvou epizodách seriálu PASSIONS, jako nevěsta v seriálu THE PLAYBOOK nebo v úspěšném seriálu JAK JSEM POZNAL VAŠI MÁMU. Objevila se také v akční komedii AGENT V SUKNI 2, dále napříkald ve snímcích BEHIND THE SMILE, DEEP IN THE VALLEY nebo DEAR ME. V současné době natáčí film SIX DAYS IN PARADISE.

ČSFD.cz

Herecká filmografie

Filmy

2015 Chloe and Theo
2011 Hollywood Sex Wars
2009 Deep in the Valley
2008 Dear Me
2006 Agent v sukni 2
Behind the Smile
2005 Kiss Kiss Bang Bang

TV seriály

2009 Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál)
Veranda (S04E17)
2005 Playbook, The (TV seriál)
1999 Passions (TV seriál)

Dokumentární

2007 Tao of the Golden Mask

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace