foto

Joaquin Pastor

  • nar. 1989
    California, USA

Biografie

Joaquin Pastor se narodil v roce 1989 v Highland Park v Los Angeles. Zde zůstal do svých devíti a půl let a poté se spolu s rodinou přestěhoval do Santa Cruz v Kalifornii, důvodem odchodu byly neustálé aktivity gangů. Do Los Angeles se později vrátil, kvůli studování na škole UCLA (University of California, Los Angeles), zde studoval na obor divadlo a herectví. Joaquin se stal vegetariánem po shlédnutí dílu The Inconvenient Truth ze seriálu Dispatches. Později při natáčení filmu Bold Native se stal i veganem.

Joaquin se také zabývá hudbou, začal v roce 2010 s projektem Masks. Později založil spolu s několika lidmi skupinu zvanou James Supercave, která si vytvořila svůj jedinečný styl a dodnes pořádají koncerty. Převážně zpívá, ale hraje také na kytaru a na piáno.

Jeho Herecká kariéra začíná maličkou rolí v seriálu Californication, kde hrál postavu  učitele hraní na kytaru Dava. Později si zahrál v dalším seriálu Sorority Forever, kde se objevil v 21. epizodách a později dostal i svoji malou roli ve filmu Our Family Wedding. Jeho největší průlom byla hlavní role ve filmu Bold Native, kde hrál Charlieho Cranehilla, chlapce který bojoval za práva zvířat.

Marek "anyonecek" Němec

Herecká filmografie

Filmy

2010 Bold Native
Naše rodinná svatba

TV seriály

2008 Sorority Forever (TV seriál)
2007 Californication (TV seriál)
LOL (S01E05)

Skladatelská filmografie

Filmy

2010 Bold Native

Dokumentární

2019 The Animal People

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky