Re-Play (2009) (pořad)

viz komentář hirnlego, . Btw - já taky umím vzít trailer nejaké hry a zmáčknout Re-play, stejně tak, jak to dělají zde v tomto pořadu.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Ojojoj. No, takže tak. Sešla se nám tu celá plejáda etnických skupin,to sem fakt čuměla (asi nejaký silný články společnosti). Furt tam nekdo umíral, místo aby aspoň chvíli vydržel (obzvlášť ten co dostal headshot u toho vykuchanýho pancéřáku).. Zpomalené záběry mám ráda, ale né aby trvaly 5 minut(koupelnová scéna)! V závěrečné bitce Matrixman uhýbal střelám jakoby nic a pak to najednou schytá dvakrát přímo do držky. A taky pořád nedokážu pochopit, o co tej Umbrelle ide.. Na co jim budou nadlidi nebo domestikovaný zombíci, když oni sami do pár desítek let vychcípaj a pak už tu nebude žádnej jejich nástupce.A příběh?(*spoiler*) Milla letí, vyzvedne Ali, přistane v Prison Breaku a valí tunelem vyhloubeným zombíkama (po kterých se zem slehla) nějakým člunem na megaloď, kde místo záchrany je kdo? Je to k nevíře, ale je tam Umbrella! Nicméně, naklonovaná Milla vůbec není špatnej nápad, já osobně bych si hned jednu pořídila dom.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Ano, když vystřelíš na medvěda, pravděpodobně se nasere a protrhne ti hrdlo. Chudáci medvíďata.

Rok jedna (2009)

No to byl teda zase zážitek. Zase trochu moc řečí ohledně kulek a šourků, tak jako v každé novodobé parodokomedii. Tento film měl jediné štěstí, že jsem ho viděla v rozverné náladě, tudíž byl přijat kladně.

Sandman (2022) (seriál)

Z těch komentářů tady by se jeden zeblil.

Sběratel kostí (1999)

Ojojoj, ale co to bylo za nevkusný konec. Tak dobře nášlápnuté to bylo. Sice je zde vrahem zahradník, ale bohužel jsem si pána v celém filmu nevšimla, a když se tam objevil a já jsem měla říct "ty brďo tady tento je vrah?", tak jsem řekla "kdo to k**va je?" :(

Scream - Revelations (2015) (epizoda) odpad!

Tvl dyť jí Piper řekla, kdo byl u tý starý báby a teď děláme, že se to nestalo?!?!?!