I.Q.: Génius (2007) odpad!

Až neuveritelne zdĺhavé a nudné .

Max Payne (2008)

Veľa snehu, veľa kecou. Z počítačovej hry sa toho dalo vytažiť oveľa viac. Film nevystihuje charizmu okolo Maxa Paynea. Tiež Mark Wahlberg mi pride dosť neprirodzený.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Blba zaplatka ako aj koniec. Film ktorý tu v roznych obmenach uz bol mnohokrat. Ale vsetko to prevysuju bojove sceny. Prvy diel prevysil o min. 50%.

Mongol - Čingischán (2007)

Cakal som ze film sa bude viac pridrziavat historických faktov. A asi aj trochu viac akcie namiesto zdlhaveho vykladania detstva maleho mongola. * za hudbu

Hezké sny (2007) odpad!

Nic, nic, nic mozno ma tento film zachytil v nespravny cas, ale ja som na nom nenasiel nic co by stalo aspon za jednu *

Hluboko v gangu (2006)

Dej bol príliš jednoduchý, hneď na začiatku bývalému veznovi unesú syna a cely film sa odvíja od toho ako sa ho snaží zachrániť. Je tu pár dobrých scén hlavne ta v úvode ktorú však striedajú naivne prepady bánk.(pri ktorých mate pocit že banku môže vylúpiť každý blbec) a ten sladký koniec. Zaujala hudba aj keď Hiphop veľmi nemusím. Ale ako na celok sa na to dá celkom dobre pozerať. Slovo kurva zaznelo 17 krát.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Len pred chvíľou som si ho „vychutnal“ v kine. Aj keď by sa viac hodilo slovo pretrpel(zbytočne vyhodené kilo a ½ ). Bolo to dlhých predlhých 147 min. Po zhovadelej jednotke prišla ešte viac zhovadelá dvojka. Filmu by pomohlo keby sa skrátil na takých 90 max 95 min. Niežeby mu to pomohlo na kvalite, ale aspoň by ma z toho tak nebolel zadok. Strašne dlhé a nudné dialógy. Na atmosfére neridali ani 9 ročné deti ktoré celý ten dlhý film chrúmali pukance z obrovského vedra a ked píšem vedra myslím tým naozaj vedro. Jediné malé plus patria efektom.

Superman se vrací (2006)

Tak v tomto prípade platí staré známe „lepšie čakané ako prežité“. Tešil som sa na poriadnu dávku akcie ale namiesto toho som dostal romantickú grotesku za ťažké prachy. Tak to teda nie.... 20% ďalších 20 dávam za komixovú legendu.