Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Dokumentární

O mně

Kdo jsem? Zlínský velký filmový fanoušek všech filmů. Od hororů až po komedie, od animáků až po dokumentární filmy.
Možná se budete divit, když vám řeknu, že je mi víc jak 70 let, ale možná taky ne.
Důležité je abych řekl něco o sobě. Pracuju jako filmový režisér již více než 40 let. Možná mě nebudete znát, jelikož nejsem režisér typu Stephen Spielberg nebo Paolo Passollini, ale pracuji například pro vysoké školy po celé ČR. Filmy sleduji přes 60 let, takže je každému hned jasné, že jsem jich již musel vidět víc než dost.
Velmi mě zajímají ostatní uživatelé, kupříkladu takový Blizzard nebo Kleopatra. Opravdu nechápu jak je možné vidět více než 8500 filmů za celý život. Jestli jste je skutečně viděli, tak se vám opravdu hluboce klaním.
Ted bych se rád zmíníl o smyslu svého hodnocení, tak například pět hvězdiček dávám pouze filmu nebo seriálu, který mě dovede zaujmout v dobrém slova smyslu, který má výbornou režii, napínavý scénář, zajímavé kostýmy, či fantastickou hudební seanci.
Čtyři hvězdičky dávám většině svých filmů, protože většina filmů, které jsem kdy viděl a slyšel vypovýdají o svě lehké průměrnosti nebo nadprůměrnosti. Žádný film nemůže být podprůměrný, protože do každého filmu dává duši spousta bud talentovaných, či netalentovaných lidí, aby vzniklo dílo na které může být hrdý každý z nich. Můžu dát filmu odpad, ale tím pouze myslím vnější stránku filmu, ne tu vnitřní.
Rád bych zde také uvedl, které země mě nejvíc okouzlili svými filmy, asi nejvíce Usa, Francie, Itálie, Československo, Rusko, Japonsko, Španělsko nebo Indie.
A filmy z uvedených zemí? Tak např. Podraz, Tenkrát na Západě, Sloní muž, Cesta do Fantazie, Uprchlící, S čerty nejsou žerty, Spalovač mrtvol. To byl jen zlomek z mých hodně oblíbených filmů.

Proč jsem si dal za název uživatele právě MoUdRc? Abych si sám ze sebe udělal legraci, má to být ironie s lehkým nádechem demagogie. To víte, strarý lidi.
Ovládací panel
16 bodů

Reklama

Reklama