Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)

Iný a záživný seriál. S finále ako sa patrí. Odporúčam.

Joker (2019)

Viac tragicka drama nez komiksovka. V podstate o jednom vychudnutom, chudobnom, psychicky nemocnom muzovi, ktoremu sa pred ocami ruca aj to minimum, co v zivote ma. A proste snapne. Phoenixov smiech v kombinacii s velmi bolestnou mimikou je pod kozu prenikavy. Nie je to na 5 hviezd, ocenila by som udernejsi dej, ale myslim, ze tvorcovia svoj zamer uskutocnili naplno.

Prodigal Son - Pilot (2019) (epizoda)

Nenarocne detektivne epizody s profilerom, ktory trpi na night terrors kvoli svojmu tatkovi. Do siene slavy sa to nedostane, ale na sledovanie prijemne.

Carnival Row (2019) (seriál)

S1: Fajn namet, hoc prepojenie na historiu prijimania cernochov a Irov je trochu prilis do oci bijuce. Fajn kostymy, hlavne faunie. Fajn lokacie, Cesko naozaj ponuka zaujimavu a pestru kolaz. Fajn herci - niektori su lepsi nez ini, ale pasuje mi do role kazdy. Je to mix vsetkeho - kriminalka, fantasy, romanca, vojnovy, horor, nabozensky, historicky... a dokopy to funguje ako-tak, kazdopadne rozhodne lepsie, nez som cakala z trailerov. Uzila som si to, pozriem aj S2.

Ovečky Boží (2019) (seriál)

Celkom hutne a uveritelne. Hlavne na to, ze ide o pribeh 3 mnisok, co cele dni pletu niekde v divocine, z vlny ziskanej od oviec, ktore su reinkarnaciou ich mrtvych sestier. Na 4 epizody akurat. Perfektny kasting, kazdy bol vo svojej roli vyborny, zvlast ustredna stvorica. Tak ma medzi seba vtiahli.

Jett (2019) (seriál)

S1: Prve epizody som hodnotila dost nizko, hlavne kvoli ich nelogike. Postupne som si vsak serial oblubila a S1 ako celok je cool.