fonkiaz

fonkiaz

Roman Bolek

okres Brno

• 30.10.2017  02:09

To all the haters I can only say this: https://www.youtube.com/watch?v=64LvX1Uvn-Y

• 1.3.2016  10:35

Film roku!

• 14.5.2010  11:03

psí hovna a tak..prostě klasika

• 26.4.2010  00:40
    Tři pohřby (2005)

Za 4 hvězdičky s čistým svědomím

• 1.2.2009  21:37
    Rolling Stones (koncert) (2008)

Ty 4 hvězdy rozhodně nejsou za hudbu Rolling Stones..alespoň už vím, proč jsem je nikdy neposlouchal.

• 6.9.2006  18:24
    Párování (TV seriál) (2000)

fakt super ujetý seriál.

• 22.5.2006  22:12

Naštěstí jsem viděl film celý...co k tomu dodat?tenhle film ve mně zanechal opravdu velký dojem.

• 4.5.2006  19:54

Po shlédnutí tohoto filmu jsem přesně věděl, co mu bude nejvíce vyčítáno, ale působil na mě natolik křehce (po celou dobu se mi zdálo, že se musí každou chvíli celý sesypat a to samé jsem měl u herců), že jsem pocítil nutkavou potřebu jej bránit a ochraňovat. Tak to teď těmi pěti hvězdičkami dělám.

• 25.4.2006  12:46

toto je film mého útlého mládí...nostalgická vzpomínka

• 9.4.2006  23:54
    Tygr a sníh (2005)

Hvězdička a půl za Toma Waitse

• 29.3.2006  16:08

Dokument, který ve mně zanechal velmi hluboký zážitek. Možná působí tak, že by měl být o něco kratší, ale spíš je to přesně naopak.

• 29.3.2006  15:57
    Outsider (2005)

Film o štěstí, neštěstí, lásce a zklamání...takových už bylo hodně, ale přesto na mě tento působí jinak, nemám pocit, že už jsem to vše viděl tisíckrát. Čím to je? Snad tím, že je černobíly? Těch ale je obzvláště v poslední době spousta. Tak snad přesvědčivými hereckými výkony? To by ještě taky nebylo nic zvláštního. Možná tím, že neuvěřitelě lehce přechází mezi nezávaznou a nápaditou komedií a mezi filmem až místy symbolickým. Nevím, ale důležité je, že to, dle mého názoru, všechno dohromady funguje.

• 23.3.2006  14:39

Abych pradvu řekl, překvapuje mě tak nízké hodnocení tohoto filmu. Uznávám, že má film několik řekněme pomalejších míst, ale to přesně koresponduje s atmosférou nedělního odpoledne, kdy se pro dva čtrnáctileté pubescenty čas, díky přerušené dodávce proudu, neuvěřitelně vleče. Tedy vlekl by se, nebýt okolností, které zapříčiní, že tato neděle nebude jako všechny ty ostatní. Na jednu stranu sledujeme komedii, navozující atmosféru bezstarostného mládí, na stranu druhou však postupně vyplývá na povrch, že problémy, které musí řešit jak oba mladíci, tak dva "vetřelci" narušující zaběhnutý chod věcí, příliš úsměvné nejsou. Konec, kdy se oba chlapci zachovají "dospěleji než dospělí" je už jen logickým (ne však očekávaným) vyústěním tohoto velmi příjemného ale zároveň také znepokojivého dílka.